Naučte se vybírat náušnice podle typu vašeho obličeje: Jedině tak vám budou slušet na jedničku!

Jen stěží si z přemíry náušnic zvládnete vybrat ty pravé, které se vám nejenom líbí, ale především vám sluší a odpovídají typologii vašeho obličeje?  S našim tahákem to konečně zvládnete levou zadní. Pojďte se na to podívat společně s námi.Náušnice Oliver Weber Amaze - 22019 (denim blue)

Kulatý obličej aneb náušnice by měly váš obličej prodloužit

Obrázek (13379)

Zakažte si kulaté náušnice, které ještě více přispějí k tomu, že váš obličej opticky přifouknou. Vám jde právě o pravý opak, a tedy jej prodloužit a upozornit na vaši štíhlou šíji.

Po jakých náušnicích byste se měla porozhlédnout? Můžete vyzkoušet nevšední geometrické tvary (trojúhelník, čtverec, kosočtverec atd) nebo dlouhé XXL visací náušnice. Drobné perličky, nebo  jemné kulaté náušnice nejsou pro vás tím pravým. I když se výraznějších šperků obáváte, nebo na ně nemáte odvahu, vyzkoušejte je. Jakmile uvidíte slušivý odraz v zrcadle, už je nedáte z ruky.

Inspirace pro vás: Například náušnice Oliver Weber Attract.

 

Když máte hranatý obličej aneb vy jej potřebujete zjemnit!

Náušnice Oliver Weber Push - 22564 (crystal)Obrázek (2140)

Ženy, jež mají výrazné lícní kosti a celkově ostré rysy by měly sáhnout po špercích, jež umí opticky umazat z tváří „tvrdost“. My rozhodně hlasuje za něžné šperky se třpytem nádherných Swarovski krystalů, jež navíc působí romanticky, líbivě a decentně. A to jsou přesně atributy, které vám budou jednoznačně slušet.

Inspirace pro vás: Pokud jste hravá, můžete vsadit i na milé a hravé náušnice Lady Bug, které jsou velmi oblíbené také u žen zralejšího věku. Impozantně vyhlížejí také náušnice Push, jež prezentují syntetickou černou perlu se třpytem Swarovski kamínků.

 

 

Oválný typ obličeje aneb po čem sáhnout? Mějte konečně jasno!

Obrázek (6578)Obrázek (6700)

Pokud se můžete pochlubit tímto typem obličeje, dá se říci, že můžete nosit téměř jakékoliv náušnice, vám totiž budou slušet všechny. Doporučuje se však vyhýbat náušnicím oválného tvaru. Obecně totiž platí pravidlo, že byste neměla nosit náušnice takového tvaru, kterým disponuje vaše tvář. Něžné z vás sáhnou po decentních perličkách a ty, co rádi experimentují dají přednost XXL náušnicím, jež mají v popisu práce to jediné, a tedy budit pozornost.

Inspirace pro vás: Pro denní nošení se ozdobte motýlky, aneb náušnicemi Flutter. V případě, že chcete druhým vyrazit dech, hlasujeme pro náušnice Trade.

 

Tipy na závěr:

Zkoušejte nové barvy, materiály a tvary. Uvidíte, že objevíte to, co vám skutečně sluší. A o to jde především.

Pokud se v novém stylu náušnic necíte, neváhejte je nosit prvně doma. Jakmile si na ně zvyknete a uvědomíte si, že vám sluší, pak nebude problém je vytáhnout „mezi lidi“.

Bižuterii si po celodenním nošení sundejte, očistěte ji k tomu určeným hadříkem a uschovejte do krabičky, nebo šperkovnice. Jedině tímto způsobem bude pořád zářit.

Komentáře