Náušnice z bílého zlata a diamanty si vás podmaní!

ZB3300001

Náušnice patří k bezesporu k nejoblíbenějším šperkům, a to hned vedle prstýnků. Jejich ozdobná přítomnost totiž rozhodně nejenom sluší, ale také nádherně prozáří obličej nositelky a upozorní na ladnost šíje. Představujeme vám značku Bohemia Briliant, která vytváří luxusní, kvalitní šperky, co mají duši a především styl. S těmito náušnicemi budete platit za ženu, co má rozhodně vynikající vkus. Tyto nádherné kousky nám ukradly srdce a věříme, že si s rychlostí blesku podmaní i vás. Nespornou výhodou šperků z bílého zlata je fakt, že je unosíte pro každou příležitost.

Díky nesporné eleganci, kterou diamantové šperky z bílého zlata vyzařují, si je bez problémů můžete vzít nejen na běžné nošení do kanceláře, ale i na slavnostnější události jako je svatba, výročí, večeře ve vyhlášeném podniku, společenská událost, nebo návštěva divadla. Navíc zlato s diamanty tvoří kombinaci, kterou by měla každá žena skrývat ve své šperkovnici. Pokud v té vaší není po zlatě a diamantovém třpytu ani památky, rozhodně to neváhejte napravit, protože tato investice rozhodně nebude zbytečná. Níže jsme si pro vás připravili diamantovou ochutnávku z našeho sortimentu.

Diamantová jemnost v obležení bílého zlata! Zlaté náušnice s diamanty patří do základní výbavy každé ženy.

Na první pohled působí nenápadným dojmem, ale vězte, že vaše kráse rozhodně pookřeje na něžných vlnách. Bílé zlato s čirým třpytem diamantů prostě sluší, působí svěže a nešlápnete vedle, ať už s nimi vyrazíte na jakoukoli událost, nebo akci. Tyto elegantní, jemné náušnice zdobené centrálním diamantem ze 14 – ti karátového zlata si oblíbí především ty ženy, co preferují nežnou krásu.

Něžná láska z bílého zlata zkrášlená o diamantový třpyt!

 

Motiv lásky zachycený na špercích se mezi něžným pohlavním drží na špici už několik sezón, ženy si jej zamilovaly a není se opravdu čemu divit. Srdce ze zlata a diamantů totiž o své nositelce i mnohé vypovídá. Značí její romantickou povahu, že je otevřena něžnému citu a také může být symbolem toho, že daný šperk byl darován z lásky. Bílé zlata je stálicí, která se na výsluní zájmu žen vyhřívá už pořádnou řádku let a podle nás jen tak rychle nezmizí. Postřeh: Pokud se vám tyto náušnice líbí, vůbec nevadí, že vám není sladkých náct, sluší totiž každé ženě bez ohledu na věk!

Bílé zlato doplněné o diamanty a rudý třpyt: Impozantní kontrast čiré a rudé vám ohromí!

 

Luxus na první pohled, přesně tyto slova vás napadnou, když na tyto náušnice z bílého zlata stočíte zraky. Jsou totiž nádherné a mistrům zlatníkům nesmíme upřít jejich talent a potvrdit tvrzení, že české ručičky jsou opravdu ze zlata, a to doslova. V případě, že křišťálová krása diamantu a punc bílého zlata pro vás představuje sázkou na jistotu, a pokud jste se navíc shlédla v českých granátech, tak tyto náušnice byly vytvořeny přímo pro vás, pro náročné zákaznice, co chtějí šperky s diamanty v bílém zlatě umocněné na druhou.

Pokud nechcete, aby vám unikly akce, novinky a zajímavé informace ze světa luxusních šperků, rozhodně sledujete náš Facebook a buďte s námi v kontaktu.

 

 

 

Komentáře