Několik pádných důvodů, proč musíte mít značkovou bižuterii

Ať už jsme každá jakkoli jiná, i přesto se s jistotou shodneme na tom, že líbit se nejen mužům, ale především samy sobě, chceme všechny. Vyzbrojte se značkovou bižuterií, která váš půvab zvýrazní, zněžní, osvěží, ale také omladí nebo dá mu šanci zazářit a být za hvězdu večírku nebo všedního dne, ať už v kanceláři nebo doma.

Obrázek (13387)

Vypadá luxusně a přitom není drahá

Ano, právě tento aspekt na ni milujeme. Vykouzlí dokonalost za každé situace, její třpyt vypadá miliónově a naše krása jen kvete. Proč bychom si neudělaly radost, když můžeme prodat naši krásu umocněnou na druhou. Pocit okázalosti vám dodá sebevědomí, kterému vděčíme za mnohé. Muži zdravě sebevědomé ženy milují a sebevědomé ženy zase nedají dopustit na značkovou bižuterii. Tato rovnice má hned dvě řešení a oba výsledky jsou více než uspokojivé, nemyslíte, dámy?

Podtrhne osobnost

O našem nitru vypovídá nejen móda a líčení, ale především volba šperku nebo bižuterie. Pokud vsadíte na menší, líbivé šperky, posíláte svému okolí signál, že si ceníte elegance, jste vnímavá, sympatická, empatická, laskavá a moudrá. Držíte se hesel málo je více a v jednoduchosti je krása.

Náhrdelník Excite - 9371 (gold silver night)Prsten Excite - 2489 velikost "S"Náušnice Oliver Weber Excite - 5503 (gold silver night)

Černou dokonalost zakoupíte ZDE!

Nositelky šperků XXL jsou zábavné, rády si povídají, mají smysl pro humor, nechybí jim odvaha riskovat a navíc udávají trendy pro své okolí. Neřídí se tím, co se aktuálně nosí, protože svým dobrým vkusem vše bezchybně odhadnou. Jejich cit pro módu a trendy je obdivuhodný.

Můžete jich mít hned několik

Ano, drahé zlaté šperky si nemůže dovolit každý, ale značková bižuterie je dostupná všem bez rozdílů. Díky skvělé ceně můžete postupně rozšiřovat soukromou sbírku, ale pozor, dávno pořízené kousky nemusí končit v koši. Značková bižuterie od Olivera Webera nebo z dílny Franz Collection je vysoce kvalitní, a pokud o šperky bude dostatečně pečováno, vydrží vám hravě několik let. Za stálý lesk a třpyt vděčíme báječnému rhodiování, což je úprava, jež násobí jeho životnost, ale také dokonalý vzhled.

Náušnice Modrý květ - FJ00103Přívěsek Oliver Weber Reach - 11523 (silver night)Náušnice  Oliver Weber Graphic - 5502 (black diamond)

Jaké šperky preferujete vy, milé čtenářky? Neváhejte nás informovat, váš názor nás zajímá!

Komentáře