Péče o vlasy v létě: Ať září!

Vlasy jsou korunou ženské krásy. A aby tomu tak skutečně bylo, je nutné se o hřívu dostatečně starat, a to především teď, když slunce hřeje jako o závod a my házíme starosti za hlavu a vyrážíme se slunit k moři, nebo k bazénu. Abyste si z dovolené přivezli hromadu zážitků a plný kufr suvenýrů a rozhodně ne vlasy jako slámu, máme pro vás rady, jakou péči byste je měla zahrnout i vy. Tak rozhodně čtěte.

Gumička do vlasů Starfish - 3326 (violet)

Se sluníčkem rozhodně opatrně

Stejně jako naše pokožka si žádá sluneční kosmetiku a ochranu v jednom, podobně jsou na tom také vlasy. Před tím, než vyrazíte na pláž k bazénu, či k vám na zahradu nachytat bronz, přestříkejte je ochranným sprejem a po té je zapleťte do uvolněného copu. Stylově a romanticky vypadá například ten ala rybí kost. A když jej navíc zafixujete gumičkou se třpytivou ozdobou inspirovanou mořským světem, přesněji tedy mořskou hvězdou vykládanou třpytivými Swarovski kamínky, tak rozhodně vedle nešlápnete.

Inspirace pro vás:  Gumičku Starfish nabízíme ve dvou barevných provedení. Říkáte si, jaký odstín zvolit? Inspirujte se například tónem vašich plavek, ať ladíte.

Jakmile se vrátíte z pláže vklouzněte do sprchy

Čelenka do vlasů Pretty - 74005 (crystal)

Nejenom kůže, ale také vlasová vlákna potřebují smýt částečky soli a chloru, které se na nich během koupání uchytnou. V žádném případě je ale v tomto stavu nikdy nepročesávejte, akorát byste je poškodily a ony by měly sklon se třepit. Spláchněte je proudem vlažné vody, ošetřete jemným šamponem a dejte jim napít formou pečujícího oleje, nebo vyživujícího spreje na rozčesávání. A jakmile budete mít hotovo, netrapte vaše kadeře fénováním, nebo žehlením. Nechejte je přirozeně uschnout a ozdobte je praktickou čelenkou, kterou rozhodně oceníte při procházkách napříč plážovou promenádou.

Inspirace pro vás: Nudným čelenkám ale odzvonilo. Inspirujte se například tou, jež zdobí třpytivé kamínky Swarovski. Na výběr máte hned z několika barev. Co takhle outfit ala vášnivá Carmen podpořit čelenkou Pretty ve vínovém odstínu? Máte v plánu party, na které chcete strhnout pozornost? Vlasová čelenka Decor v půlnoční modré s pavími pery je tou pravou. Sponka do vlasů Glimmer - 74024 (blue)

 

Ať vás účes prokoukne

Pokud míříte na svatbu, nebo jiné výročí, neváhejte váš účes vyšperkovat. Populární jsou vlasové čelenky se třpytem Swarovski. Inspirace pro vás: Například Diadem Oliver Weber Estelle či korunka s příznačným jménem Sissy.

Obrázek (8561)

Teď, v horkých dnech, navíc oceníte také praktické skřipce do vlasů. Vlasy noste vyčesané nahoru, ať stopnete přehřátí šíje a krku.

Ať už preferujete střídmost, nebo jste ráda ve středu pozornosti, tak vhodně zvolené sponky vaši krásu ještě podpoří. Inspirujte se v naší nabídce a udělejte si radost milou drobností, která vám bude slušet. Například vlasovým klipem Flower.

 

 Super tipy!

Alespoň dvakrát do měsíce si dopřejte zábal. Ten hřívu vyživí, dá ji napít a vlasová vlákna se nebudou tolik třepit.

Nemyjte se studenou ani příliš horkou vodou. Vlasová pokožka se bude ještě více mastit.

Pravidelně zastřihujte také konečky vlasů.

Používejte šampon podle typu vlasů.

Omezte použití fénu, kulmy a žehličky.

Komentáře