Pomýšlíte na zásnuby? Máme pro vás tipy na úchvatné zásnubní prsteny od Olivera Webera

Každý žena si přeje být nevěstou, protože tento den ji alespoň pro jednou umožní být princeznou. A svatba se bohužel neobejde bez zásnub, pokud se váš drahý tak trochu prozradil, máme pro něj menší, za to ale obzvláště třpytivou inspiraci. Oliver Weber stvořil dokonalé prsteny, jež jsou pro tuto událost jako stvořené. 

Myslíte si, že zásnubní prsteny musí být výhradně z bílého zlata a celému prstýnku tak musí vévodit třpytivý briliant? Tak tomu není ani náhodou, nic není povinné, záleží jen na vás a na vašich finančních možnostech. Další variantou je samozřejmě bílé zlato spolu se zirkony,ale my pro vás máme mnohem zajímavější tipy. My v redakci jsme do těchto pohádkových prstýnků zamilovali, jsou zkrátka bezkonkurenční.

I když se vám to může zdát nemožné, vůbec nezáleží na tom, zda stojí zásnubní prsten několik tisíců, nebo zda jej pořídíte za hubičku. Mnohem důležitější jsou emoce a láska, se kterými je prsten darován. Na to nikdy nezapomínejte!

V hledáčku XXL kamínek a okolo dokonalé Swarovski krystaly 

Prsten Oliver Weber Enjoy

Všechny atributy zásnubního prstýnku tento kousek hravě splňuje.  Na první pohled se veškerá pozornost  zaměří na centrální kousek křišťálu Swarovski a na ten druhý vás potěší hned několik zasazených krystalků, jež navýší celkový dojem.

Prsten Oliver Weber Enjoy - 2491 (crystal) velikost "S"

Luxus a všudypřítomný třpyt: Prsten Oliver Webe More

Tak tomu se říká fantazie, která bere dech. Rhodiovanému kroužku vévodí impozantní čirý krystal ve tvaru rybího oka. Okolo lesklého kamínku nechybí nespočet třpytivých oček. Potěší náročnou ženu, která nedá dopustit na bohatě zdobené šperky. O tom, že jste zasnoubená budou brzy vědět všichni, aniž byste se touto novinou pochválila rodině či známým.

Prsten Oliver Weber More - 2431 velikost "S"

Tento však také naše zákaznice zbožňují. Více informací zde.

Prsten  Princess - 2458 (crystal) velikost "S"

 Tipy na dokonalé zásnuby

– Vyhrajte si s nápady, kreativitou a fantazií. Vaši drahou požádejte o ruku na nevšedním místě, které má pro vás nesporný význam. Například žádost o ruku spojte s vaším společným koníčkem.

– Nikdy nepodceňujte osobu, zájmu a povahu vaší nastávající. Každá žena je jiná, některá si potrpí na luxusní večeři a drahý prsten s brilianty, jiná bude preferovat piknik na louce a prstýnek z poutě

– Promyslete si, jak bude vaše žádost probíhat, co řeknete své ženě, ať nejste zaskočeni vývojem dané situace.

– Zavzpomínejte na vaše první rande, první pusu, první milování, zasmějte se úsměvným situacím a užijte si celý večer společně

– O této novině zpravte vaše známé, rodinu, ale především vaše rodiče. Klidně to spojte s grilovací slavností na vaší zahradě. Skvěle to oslavíte, pobavíte se a navíc utužíte rodinné vztahy.

A jak probíhaly vaše zásnuby, milé čtenářky? Neváhejte se s námi podělit o tom, jak vás drahý požádal o ruku, jaký prsten jste dostaly a také kde se to stalo?  

 

 

Komentáře