Prázdniny jsou tady: Tyto šperky jsou v létě hitem

Sezóna dovolených bude za pár chvil tady a my vám v dnešním článku poradíme, jak na to, aby váš outfit vypadal fantasticky, a to za asistence báječných šperků. Představíme vám modely, které se toto léto nosí a sluší všem.

Barevné náramky a třpyt na míle daleko, takové šperky frčí

Značka Oliver Weber vás uchvátí hravými náramky v barevném provedení z Alcantary, jež jsou posety krystaly Swarovski. Na výběr máte hned z několika barev jako je fuchsiová, modrá, tyrkysová, béžová nebo černá. V případě, že nevíte, který z odstínu si vybrat, pořiďte si ty, jež se vám líbí a kombinujte je podle tónu aktuálního outfitu, rázem budete za hvězdu večírku nebo party. Potěší vás kvalitním zpracováním, který vám vydrží i několik sezón ( doporučujeme však o šperk pečovat).

Nespočet variací a úchvatný design

V sortimentu našich e-shopu však naleznete hned několik typů  výše uvedených náramků, které se liší nejen šířkou, ale i zdobením. Vyberte si ten, co vás na první pohled zaujme a nezapomeňte ani na vaši sestru, kamarádku nebo maminku. Jistě budou potěšeny, protože tyto nadčasové a moderní náramky z Alcantary od Olivera Webera prostě vedou.

Ve svitu slunečních paprsků vás potěší okázalý lesk, Alcantara je na dotek velmi příjemný materiál, jež vám zaručí naprostý pocit komfortu, a to i při každodenním nošením.

Hrajte si s odstíny

Pořídili jste si fialový, modrý nebo béžový? Vystylizujte také své líčení, použijte barevné řasenky nebo zraky zvýrazněte sytou tužkou na oči s třpytem. Díky těmto úpravám váš půvab vynikne, čímž si vysloužíte zájem okolí. Pánové budou uznale hvízdat a dámy závidět.

Užijte si horké dny a vyzdobte se šperky od Olivera Webera. Neváhejte si celý sortiment prohlédnout v našem e-shopu.

Náramek Oliver Double Cut Alcantara - 2872CH (beige gol. shadow)Náramek Oliver Weber Sparkle Alcantara - 2873FU (fuchsia)

Komentáře