Přívěsek Mare, Oceánová modř a kouzlo geometrie

Jaro je tady s ním také o poznání hřejivější počasí než tomu bylo v zimních měsících. Konečně můžeme zahodit huňaté svetříky, chlupaté šály a roláky, které naše „poklady“ zbytečně, ale účelně skrývají.

Pro tentokrát jsme se zaměřili na báječný kousek z dílny Olivera Webera, přívěsek s názvem Mare. Jistě vás nadchne tyrkysovou barvou připomínající hladinu oceánu spolu s kombinací geometrických symbolů. Třpyt Swarovski krystalů dodá vám a vaší kráse nezaměnitelnou auru smyslnosti.

CIMG0404

Šperk Mare a kam sním vyrazit? 

– Skvěle se hodí na letní a jarní party, grilovačky a taneční zábavy

– Rodinné oslavy

– Všední nošení do práce

– Záleží jen a jen na vás a také na konečném výběru vašeho finálního outfitu.

Možná si řekněte, že byste tento šperk vynosila i jinam, než vám prezentujeme. Každá z nás preferuje jiný styl a především má jiný vkus. Pokud přívěsek Mare máte doma, neváhejte nám zaslat fotku, budeme se těšit.

Elegance šperku Mare aneb Oliver Weber srší nápady  

Geometrické tvary barev od čiré po sytě modrou jsou s fantazií skládány pod sebe na  dlouhých řetízkách, které jsou ukončeny perličkami. Délka dvou řetízků je dostačující k tomu, aby zraky mužů směřovaly do vašeho výstřihu.  Bezchybný je také nepřehlédnutelný čtverec s čirým kamínkem, na první pohled upoutá pozornost a ta po té sklouzne k perličkám.

Jemný řetízek je potažen rhodiem, což zaručuje dlouhou životnost šperku, aniž by jeho barvu ohrozilo zoxidování. Výsledkem po té bývá pouštění černé nebo zelené barvy na šperk a samozřejmě po té na kůži. Tohle vám ale se šperky Oliver Weber rozhodně nehrozí.

CIMG0405

Perličky vás smyslně vedou k tomu, abyste pohledem sjeli níž……

Nedovedete si představit přívěsek Mare kombinovat s jiným typem náušnic? Nevadí, značka Oliver Weber uvedla na trh ke šperku Mare i náušnice a podle našeho názoru jsou jednoduše famózní, nejsou nijak výrazné, jejich délka a styl krásně prodlouží obličej. Modř dominantního kamínku zklidňuje bělostný třpyt a vše finálně podtrhuje právě perla, stejně jako u přívěsku.

9714

 Jaké preferujete šperky vy? Libujete si v honosnějších variantách nebo vaším krédem je střídmost? Jaro je tady, tak se tedy vyšperkujte! 

Komentáře