Šperky s iniciálami Oliver Weber zdokonalí váš outfit

9373_aKaždá žena si přeje vypadat skvostně a zároveň trendy! Přinášíme vám báječnou inspiraci na teplé měsíce, abyste měla šmrnc a především styl. V žádném případě nezapomínejte na kvalitní šperky, jež umocní váš vzhled na druhou a dodají vám na hravosti či eleganci, což záleží pouze na finálním výběru daného šperku.

Seznamte se s báječnými módní tipy a přetavte je do reality. Pánové vás budou přímo pronásledovat, vaše krása je doslova a do písmene uhrane!

Decentní krása díky mořským hvězdicím

Vklouzněte do vzdušné halenky bílé, žluté nebo krémové barvy a vsaďte právě na výše uvedený doplňek, který je opravdu ten nejvhodnější. Vzdušná blůzka skvěle ladí s džínovými kraťásky nebo mini sukní. Zkrátka váš outfit bude vyvolávat dojem dovolené u moře se vším všudy. Třpytivý náhrdelník Starfish s motivem moře a lesklou perlou je jako stvořený pro lehké a téměř letní modely. Nehty přelakujte na odstín mořské hladiny nebo do tónu sluncem vyhřátého písku. Hřívu si spleťte do ohonu ala rybí kost a vyrazte s přáteli za zábavou. V našem e-shopu Oliver Weber si také můžete pořidit další doplňky s mořskými hvězdicemi jako jsou náušnice Starfish, náramek nebo létem vonící přívěsek Starfish. Záleží jen na vás, který typ šperku si pořídíte, kompletní set by však představoval trefu do černého!

Luxusní vzhled díky třpytivým motýlkům

9373Čeká vás obchodní schůzka nebo prezentace ve firmě? Zněžněte svůj vzhled a připněte si tento bezchybný náhrdelník Reflect, na kterém se blyští nespočet motýlků z oblíbených kamínků značky Swarovski. Tento něžný typ šperku je skvělým doplňkem do společnosti či do divadla. Krásně ladí také se smaragdovým kostýmkem nebo fialkovými šaty. Nezapomeňte na pár motýlků, jež by vám měly v podobě náušnic Reflect, usednout na ouška.

Originální prsten pro ženu, která chce vykročit z davu

Přejte si zaujmout své okolí? Zvolte prsten s nevšedním zvířecím motivem podle vašeho výběru. Roztomilá panda nebo moudrá sova Lucky Owl působí jako magnet a všechny pohledy budou upřeny právě na vás. Nutností je však bezchybná manikůra se vším všudy, zajděte si do salónu krásy a nechejte se rozmazlovat parafínovým zábalem. Pěstěné nehty umí zázraky. Vsaďte na jednoduchý model z vaší skříně, aby měl možnost vyniknout tento originální prsten.

Hravé berušky si zamilujete

Nejen jarní, ale především letní období je jako stvořené pro tyto hravé šperky s motivem berušek. Vklouněte do přiléhavého overalu rudé barvy a ozdobte sebe i svůj dekolt touto cestou. Tento jemný šperk není výsadou malých slečen, oblíbí si je také ženy se smyslem pro detail. Vyčeště si vlasy do vysokého ohonu, ať kouzlo berušek může spatřit světlo světa.

Zdroj: Šperky s iniciálami Oliver Weber zdokonalí váš outfit | Šperky Oliver Weber pro moderní ženy.

Jan Šáfr
Provozovatel internetových obchodů se šperky.
Komentáře