Šperky s vltavíny sluší každé ženě

Chtěla byste si udělat radost nákupem nového šperku, ale stále nevíte, který si vybrat? Přinášíme vám skvělou a slušivou inspiraci na šperky s vltavíny, jež se fantasticky třpytí a halí svoji nositelku do stylového závoje krásy a nadpozemské aury ženskosti. Sytě zelené vltavíny s kombinací zlata nebo stříbra si spolu skvěle rozumí, a to nemluvíme ani o jejich variantě spolu s třpytivými zirkony. 

Trávově zelený vltavín sluší všem ženám, je úplně jedno, zda jste křehká blondýnka, éterická rusovláska nebo uhrančivá tmavovláska. Zelená barva sluší všem, a proto byste neměli jinak, než vkusné šperky s vltavíny zařadit do sortimentu vaší šperkovnice. Skvěle se hodí nejen na slavnostní akci, ale i na běžné nošení, za což vděčíme elegantnímu a decentnímu zpracování.Poslední dobou se tak trochu pozapomněla na šperky z granátů nebo vltavínů, a to je naprostá škoda. Nekonečný třpyt, nadčasový vzhled a naprostý luxus zasazený ve zlatě, stříbře a s přítomností granátů nebo jiskrných zirkonů umí pozvednou vaši krásu a dá ji možnost zazářit.

Stříbrné náušnice aneb oválný vltavín v objetí zirkonů

Vyčešte si vlasy a vaše ouška dozdobte hravými vltavíny, které jsou zněžněny za asistence čirého třpytu. Vltavíny jsou vybroušené do vysoké lesku a tím to nekončí, ba právě naopak, začíná.

Tip na dokonalost

Říkáte si, že nevíte, s čím byste tyto náušnice sladili? Mrkněte na naši vltavínovou inspiraci, která nemá chybu a v žádném případě ji nechybí pověstný šmrnc. Neskonale zásobovaný sortiment v našem e-shopu vás potěší, příznivé ceny, vstřícná komunikace a především česká kvalita od šperkařských mistrů, jež sledují trendy a umí „vykouzlit“ dokonalý šperk pro dokonalou ženu.

Líbí se vám šperky s vltavíny nebo preferujete spíše granáty? Těšíme se na vaše komentáře! 

Stříbrné náušnice se zirkony a vltavínem - 431 07 (rhodiované)Stříbrné náušnice se zirkony a vltavínem - 243 07 (rhodiované)Stříbrné náušnice se zirkony a vltavínem - 988 07 (rhodiované)Stříbrný granátový náhrdelník s vltavíny - 025 (rhodiovaný)Stříbrný granátový náhrdelník s vltavíny - 500 (rhodiovaný)Stříbrný prsten se zirkony a vltavínem - 298H, (rhodiovaný)

Komentáře