Svatební speciál na vlně třpytu:  Zásnubní prsten!

 

04

Jarní období nahrává nejen svatbám, ale i zásnubám. Vždyť neexistuje nic krásnějšího, než milou požádat  o ruku pod rozkvetlou třešní, nebo v Benátkách, kde všechno kvete, voní a lásku cítíme nejenom v srdci, ale i ve vzduchu. Jaro je prostě obdobím, které lásce a zamilovaným rozhodně přeje. Pokud nesměle pokukujete po svatbě, ale váš drahý ještě neudělal první krok, určitě se brzy vyjádří.

Jak by měl vypadat zásnubní prsten?

Všichni máme zásnubní prstýnek spojen s tradiční představou, že by rozhodně měl mít jeden centrální kamínek, a to nejlépe čirý briliant a ten by měl zdobit jemný kroužek ze zlata a úplně nejlépe toho bílého, které je v současné době velmi oblíbené. Ale v konečném důsledku je to na vás, zda se necháte polapit duchem tradic, nebo sáhnete po něčem neotřelém, extravagantním a rozhodně ne nudném.

Vzhledem k tomu, že zásnubní prsteny vybírají většinou muži, určitě je vhodné, aby pánové brali v potaz osobnost své nastávající. Pokud je žena spíše romantička, co upřednostňuje něžné a decentní šperky, určitě ji nepotěší, když ji na levý prsteníček navléknete gigantický prstýnek s nespočtem XXL kamínků, který bude hýřit barvami a třpytem na všechny strany. Jistěže bude mít radost, protože je prsten darován z lásky, ale nosit jej bude s obtížemi, protože prostě nebude korigovat s jejím stylem.

Obdobná situace nastane, když ženě, co miluje nevšední doplňky, darujete nenápadný, téměř neviditelný kroužek se sotva rozpoznatelným kamínkem. Je proto nutné, aby prsten ladil s osobností, temperamentem a stylem nositelky. V opačném případě si koledujete o to, že vaše milá ho nepozorovatelně  „uklidí“ do šperkovnice s vysvětlením, že by jej přece jen mohla někde ztratit.

Připravili jsme si pro vás třpytivou inspiraci, co se týká zásnubních prstýnků –  Něžné, velkolepé, luxusní i cenově přijatelné varianty čekají jen na vaše objevení!

Decentní  zásnubní prsten s centrálním diamantem

Potěší vás velmi příznivou cenou, ale i jednoduchým a líbivým zpracováním. Tento kroužek  z bílého zlata jednoznačně vykouzlí úsměv na tváři ženám, co upřednostňují eleganci bez zbytečných příkras.

Zlatý prsten s diamantem z bílého zlata - S1 (Au585) vel. 48

Diamantová krása a zručnost klenotníků: V hlavní roli bílé zlato!

Zásnubní prsten překvapí nápaditým tvarem u centrálního diamantu. Nemluvě také o zdobném úchytu, ve kterém je velký diamant zasazen. Tento prsten potěší i náročnou ženu milující luxus a krásu zlata s diamanty.

Zlatý prsten s diamantem z bílého zlata - S10 (Au585) vel. 48

Diamantové opojení

Chcete udělat vaší životní lásce radost a překvapit ji nečekanou žádostí o ruku? Pak vsaďte na elegantní prstýnek nejen s centrálním diamantem, ale i s dvanácti diamanty po stranách. A právě ty tomuto šperku propůjčují nádech okázalosti.

Zlatý prsten s diamanty z bílého zlata - S19 (Au585) vel. 48

Nádherný zásnubní prsten se zdobným úchytem pro centrální diamant

Luxusní kroužek z bílého zlata se bude fenomenálně vyjímat na něžné ruce vaší vyvolené. Tento model je určen pro náročné ženy, co milují nevšednost a luxus. A přesně tyto atributy tento zásnubní prsten splňuje. Nikdo o něm nemůže tvrdit, že je nudný, nebo snad přehlédnutelný. Bez sebemenších problémů totiž upoutá pozornost všech.

Zlatý prsten s diamanty, z bílého zlata - 058 (Au585) vel. 48

Zásnubní prsten jako z pohádky

Pokud je vaším záměrem vyrazit vaší nastávající dech , určitě se vám to podaří s tímto luxusním prstýnkem, který potěší ty nejnáročnější zákaznice. Bohaté diamantové zdobení a  zajímavý tvar rozhodně budí pozornost a je pravdou, že šikovnost zlatníků je u tohoto modelu opravdu značná. Vaše snoubenka si tento zásnubní prsten zamiluje na první pohled.

 

Komentáře