Tahák, jak si dokonale užít léto

Paráda, po roční odmlce je konečně tady a my se už nemůžeme dočkat, až se vydáme vstříc letnímu dobrodružství, na které budeme po celý rok s nadšením vzpomínat. Abyste se o skvělou porci zážitků neokradli, přinášíme vám několik vyletněných tipů, co vám přijdou vhod. Takže, jak na to, aby letošní léto prostě chutnalo  jak jinak, než prvotřídně?

 

Obrázek (1711)

Užijte si vlahou letní noc a nebe plné hvězd

Co takhle se jednoho večera zapomenout venku, vybalit deku, schoulit se drahému do náruče a počkat si, až se na obloze vyloupnou hvězdy. Hledejte známé souhvězdí, tipněte si, kde se prohání souhvězdí Malý a Velký vůz, vdechujte vůni léta a užívejte si vzájemnou blízkost. Tip: Není ale od věci pozorovat hvězdy a přitom skrývat jednu vlastní na náramku. Přívěsek Oliver Weber Star Steel je prostě dech beroucí stejně jako samo hvězdné nebe.

 

Frkněte k moři

Obrázek

Moře prostě k létu patří a tak se ani není čemu divit, že vás to k němu táhne jako magnet. Kdo by taky odolal chytání bronzu na lehátku, koupání se ve vlnách a té pohodě, co všude kolem vládne. Ať už u vás zvítězí Jadran, Itálie, Španělsko, nebo Řecko, tak tyto šperky přispějí k vaší dovolenkářské náladě se vším všudy. Tip: Náušnice Oliver Weber Alpha tvarem připomínající mořskou mušli budete mít už napořád spojené s vaší dovolenou, kdy jste procházeli mezi olivovníky, zakousli se do křupavé pizzy a pozorovali západ slunce.

 

Relaxujte, netrapte se ničím a jednoduše si užívejte

Zahoďte starosti za hlavu, lehněte si do houpací sítě na zahradě, zhoupněte se na houpačce v parku, nebo se vystavte hřejivé náruči slunce na plážovém léhatku. Ať už ale budete kdekoli, nezapomínejte na sluneční ochranu vašeho zraku. Sluneční brýle jsou totiž nejenom nutností, co se týká zdraví, ale také padnoucím módním doplňkem, co povýší váš outft na druhou. Nás dostali sluneční brýle Illinois.

 

Objevujte nepoznané

Obrázek (13496)

Léto nahrává do noty poznávání a objevování neznámých míst. Není totiž lepší načasování, než se vydat na zříceninu hradu, na zámek, do jeskyně, nebo do zapomenutého kláštera v horách právě teď. Vybavte se nejenom skvělou náladou, ale také kabelkou, do které skryjete fotoaparát a chutnou svačinu. A pokud ta kabelka bude navíc trendy, tak máte vyhráno. Například jako kabelka Oliver Weber Time.

 

Obklopte se lidmi, na kterých vám záleží

Obrázek (5531)

Trávit léto o samotě je holý nerozum. Raději se obklopte lidmi, které vás umějí rozesmát, jsou pro vás důležití a rozumíte si s nimi jako byste je znali snad celý život. Já osobně nejraději vzpomínám na okamžiky, kdy jsme s partou přátel seděli u táboráku, opékali špekáčky, dívali se do řeřavých uhlíků a přitom z plna hrdla zpívali trampské písničky. Ano, kombinace této krásy za doprovodu kytary prostě nemá konkurenci. Tip: Pánové, dospěli jste k závěru, že tu nejlepší ženu máte nyní po svém boku? Vytaste se s žádostí o ruku. Není přece nač čekat. Prsten Oliver Weber Princess to řekne za vás.

Komentáře