Tyto šperky by měla mít doma každá žena

Správná dáma se napříč minulostí prostě neobešla bez dokonalé a třpytící se ozdoby formou dokonalého šperku, který upozornil na její přednosti a především přitáhl pozornost všech na její dekolt. I když uběhlo několik let, opravdu nic se nezměnilo a šperky jsou a budou v kurzu snad pořád. Připravili jsme pro vás seznam šperků, kde se dozvíte, které druhy bezpodmínečně musíte mít.

Zlatý prsten s diamanty a granátem - 001 (Au585)Zlatý prsten s diamanty a safírem - 055 (Au585)

Alespoň jedny pravé perly

Je nám více než jasné, že jejich syntetická náhražka vypadá poměrně obstojně a jejich příznivá cena nezatíží váš rozpočet, ale i tak vám neudělá větší radost vědomí, že se můžete pyšnit opravdovými perlami, které poházejí z říční perlorodky. Můžete si vybrat z několika odstínů, které jsou pro perlové šperky natolik charakteristické. Ty s nádechem do žluté, šedé, růžové nebo modré prostě dobyly svět a nás zajímá, jaké máte doma zrovna vy?

„Vzhled perel mě láká už delší dobu, ale ještě jsem si na nákup těch pravých nevyčlenila finance. Letos si chci koupit kompletní perlový set. Perlové šperky prostě sluší každé ženě a je úplně jedno, jestli jste blondýnka, zrzka nebo černovláska.“ Laura, spokojená zákaznice e-shopu Bohemia Garnet Jewellery

Pokud jste si zamilovala exotiku a zcela jste propadla tahitským perlám, vůbec se vám nedivíme, protože ty jsou opravdu vysoce luxusní. Do našeho e-shopu jsme zařadili dokonalé náušnice s tahitskými perlami, ale i s těmi říčními. Je tedy jen na vás, které vás chytnou za srdce.

Zlatý prsten z bílého zlata s diamanty a safírem - 033 (Au750)

Zlaté šperky: Trefa do černého

Zlato je prostě královnou šperkařské průmyslu. Tuto myšlenku nám jistě potvrdí každá žena, protože bez zlata by šperky neměly onen pověstný glanc a šmrnc. Dříve se na žebříčku popularity drželo zlato žluté, dnes ho však vystřídalo zlato bílé, růžové nebo jeho kompozice s barevnou variací. Tip: Jistě se nenajde žena, které by nevlastnila zlatý prstýnek nebo zlaté náušnice. Zlaté šperky však navíc volají po i po drahých kamenech jako je diamant, vltavín nebo český granát. Pokud máte výše zmíněné šperky doma, snažte je doplnit o vhodné náušnice, náramek nebo prsten.

„Je tomu už delší dobu, co jsme byli v s přítelem v Rusku na poznávacím zájezdu a musím říct, že tak barevné, honosné a originální šperky jsem viděla snad poprvé v životě. Kde se na ně hrabe nabídka u nás. Báječně kombinují vltavíny s granáty, kde všemu vévodí zlato. Byla to láska na první pohled a alespoň jeden šperk jsem si prostě musela odtud přivést.“ Markéta, 32 let

Přívěsek "Srdce" z bílého zlata s diamanty - 039Přívěsek "Srdce" z bílého zlata s červenými safíry - 041

Bižuterie

Hodí se pro každou příležitost, můžete ji měnit denně a navíc nijak nezatíží vás rodinný rozpočet. Ano, řeč je o stále oblíbené bižuterii, která se drží na špici oblíbenosti už opravdu pořádnou řádku let. S nádechem elegance s ní můžete vyrazit na ples, do práce nebo vyladit váš outfit na výbornou za pár korun. Tip: Pokud jste si zamilovali bižuterii, vsaďte raději na tu nákladnější, která je potažena vrstvou rhodiování. Vydrží mnohem déle, neoxiduje a navíc vypadá stále jako nová. Tyto výhody si prostě nechá líbit každá žena, jež miluje bižuterii.

A jaké šperky vlastníte vy?Preferujete zlaté, stříbrné, ocelové nebo je vám to jedno?

Komentáře