Vaše letní šperkovnice ve znamení rozkvetlé přírody

Léto je bezesporu nejoblíbenějším ročním obdobím, a to z mnoha důvodu. Slunce hřeje jako o závod, můžeme nosit lehoučké a vzdušné oblečení a navíc, aby toho nebylo málo, máme nespočet příležitostí k tomu, abychom vyrazili za zábavou hned na několik způsobů. Ať už vyrážíte na divadelní představení na zřícenině hradu nebo na rande pod hvězdnou oblohou, nezapomeňte právě na šperky, jež váš půvab zvýrazní a dodají mu na originalitě.

My v redakci jsme si zamilovali tyto do detailu zpracované šperky z dílny Franz Collection

Proč nás vlastně tolik zaujali? A především v čem? 

Šperky jsou naší denní záležitostí, kterou milujeme a baví nás, a tak dokážeme hravě odhalit ty nejbáječnější kousky a kolekce, jež k nám dorazí. Léto je časem, kdy kvetou kvítka, louky na nás mrkají všemožnými odstíny barev a vzduch je provoněn zábavou, zážitky a především neskonalou svěžestí. Ozdobte se květinou, která se budou houpat v oblasti dekoltu nebo na vašich ouškách.

Náhrdelník Geranium - FJ00241Náhrdelník Kosatec - FJ00215Náhrdelník Modrý kosatec - FJ00234Náhrdelník Magnolie - FJ00240Náušnice Modrý květ - FJ00103Náušnice Orchidea - FJ00112

Pomocí značky Franz Collection se přenesme do daleké Číny, jež pokládána za kolébku porcelánu. Nejkvalitnější kaolín, syté a dlouhotrvající barvy a především reálné zpracování flóry, jaké jste doposud neměli šanci vidět. Vše je 100% ruční práce, tudíž z každého kousku čiší originalita a svěžest dané myšlenky, a to na míle daleko. Zapomeňte na nudné doplňky, které pořídíte na každém kroku, svezte se na vlně nápadu a oslavujte krásy přírody, protože ty nám mají opravdu, co nabídnout.

A co na ně říkáte vy? Těšíme se na vaše názory, komentáře a tipy. 

Vklouzněte do maxi šatů, vlasy si zapleťte na styl rybí kosti a dekolt, ouška nebo oděv prozářete za pomoci těchto rozkvetlých krásek.

Komentáře