Vyrazte na dovolenou a nezapomeňte si s sebou přibalit i šperky značky Oliver Weber

Míříte na dovolenou k moři a už se nemůžete dočkat, až si lehnete na pláž a budete se rozmazlovat přílivem slunečních paprsků? Před tím, než frknete za zážitky, si do kufru nezapomeňte přidat také šperky s krystaly Swarovski, co z vás udělají hvězdu pláže, nebo letní party. Připravili jsme si pro vás kousky, které rozhodně nesmíte nechat bez povšimnutí. Oliver Weber totiž dá vaši kráse zazářit jako nikdy.

Obrázek (13462)

 

Modrý jako moře…přesně takový je nádherný přívěsek Touch od Olivera Webera!

 

Pokud je vaše pokožka políbena sluncem, určitě neváhejte a ozdobte se skvostným přívěskem značky Oliver Weber, sklidíte totiž fenomenální úspěch. Ze strany mužů můžete počítat s nadšeným pohvizdováním a ženy vám budou závidět váš vkus, co rozhodně nemá konkurenci. Přívěsek Touch nabízíme také v ohnivě červené a jemně šedé. Tip: Pokud si zamilujete tento přívěsek, tak vám zcela určitě nesmí scházet ani náušnice ve stejném designu. Můžete si tak hravě vytvořit slušivý set!

 

Zamilujte si barvy! Kdy jindy, než teď v horkém létě! Náušnice Oliver Weber Planet!

Přívěsek Oliver Weber Planet - 11410 (multicolor)Náušnice Oliver Weber Planet - 22012 (multicolor)

 

Je jasné, že do kanceláře vsázíte na eleganci, jež je nevtíravá a lichotí v každém detailu. Ale teď, na tyto zásady s klidným svědomím a vědomím zapomeňte, máme tady po roční odmlce léto a toto období si o barvy a její netradiční odstíny opravdu víc, než říká. Pokud chcete vystoupit z davu a platit za tu, co ví, co se nosí. Ozdobte se těmito vyletněnými náušnicemi. Sluší všem – blondýnkám, černovláskám, brunetkám, ale i rusovláskám. A jistě vás potěší fakt, že k těmto náušnicím nabízíme také tematický přívěsek.

 

Bude vás chránit před nápadníky! Bude to váš tygr obranář!

Náramek Tiger - 2847 (gold/light col. topaz)

 

Ozdobte si zápěstí něčím, co překvapí a co rozhodně není nudné. Přesně tyto atributy totiž splňuje nádherně propracovaný tygr ve zlatém odstínu s černou. Nemluvě o jantarovém třpytu, co se týká Swarovski kamínků.

Komentáře