Den matek se blíží: Poděkujte vaší mamince i vy!

Den matek, který je oslavou mateřství a jedinečné roli v životě ženy, k nám míří opět, a to již druhou květnovou neděli. Vzpomeňte si i vy na svou maminku a udělejte ji radost nejen větším či menším dárkem, ale také vaší přítomností, která je pro ni úplně nejvíc a vždycky bude.

touch

„Maminku jsem nikdy nepoznala a tak závidím všem, kteří mohou 8.5 otevřít svá srdce a podarovat ženu, která jim dala život. Na druhou stranu si právě proto užívám okamžik, kdy za mnou přijde má dcerka Josefína s ručně namalovaným přáníčkem, čokoládou a vlepí mi pusu na tvář. V dnešní uspěchané době bychom si všichni měli vážit maličkostí a nelpět na hloupostech. Vloni jsem od dcerky (samozřejmě za pomoci mého muže) dostala nádherný náramek, na který si mohu navlékat korálky podle libosti a poskládat si tak svůj vlastní příběh, který dává smysl jedině a jenom mně a navíc je ve všech směrech originální. Myslím, že darovat takové šperky je skutečně báječná věc. Nejenomže vás dokonale ozdobí, ale navíc vám nedají zapomenout. Obyčejný den vám dokonale vykreslí právě přítomnost dávno prožitých momentů, které máte neustále na očích,“ popisuje naše zakáznice Irena, která naprosto propadla náramku Oliver Weber Match . A navíc dodává: „Tento růžový korálek je natolik ženský, něžný a líbivý, že si ho budu muset darovat k narozeninám.“

Korálek na náramek Oliver Weber Love Steel - 56009 (ligth siam)

Den matek: Užijte si ty nejkrásnější záminky k oslavě

Byla, je a bude tady pro vás kdykoliv se na vaši maminku obrátíte. Nedá vám košem, bude připravena otřít vám slzy, rozesmát, zběsile vás podporovat, hýčkat a v neposledním případě bezmezně milovat, protože vy jste pro ni vším. A přesně pro tyto benefity, kterými nám naše maminy obohacují život, bychom jim za to všechno měli poděkovat a udělat jim radost. (Tohle všechno však neváhejte praktikovat nejenom o Dni matek). Vyznačte si tento den v kalendáři a naplánujte něco, co vaší mamince vykouzlí úsměv na rtech.

Pozvěte ji do kavárny na zákusek a při té příležitosti, kdy budete spolu jenom vy dvě, ji darujte dárek jako poděkování za všechno, co pro vás dělá a zároveň na důkaz toho, jak moc vám na ni záleží.

Ryze prakticky po všech stránkách se jeví darovat právě šperky. Nezáleží na tom, zda vsadíte na značkovou bižuterii, stříbro, chirurgickou ocel, nebo snad bílé zlato. Úplně nejlépe totiž vy sami víte, co vaší mamince spustí tu největší radost, nebo po čem touží už delší dobu. Navíc šperky mají tu výhodu, že ženám rozhodně sluší a navíc prokáží skvělou službu po celý život.

Obrázek (11677)

 

Přívěsek dává řetízku příběh

Jednoduchý řetízek ze zlata, nebo stříbra má tu moc ozvláštnit pouze a jenom přívěsek, který dodá na zajímavosti a přitáhne pozornost. Cenově přívětivá je jak kvalitní bižuterie, tak i nádherné šperky, jež jsou zdobeny granáty, zirkony, nebo vltavíny.

Brož Libella - 58006 (tangerin)

 

Brože : Opomíjené krásky

I když se může zdát, že brožím odzvonilo, tak opak je pravdou. Nechejte rozkvést sako, šaty,  nebo elegantní halenku tak, jak to umí jedině a pouze brože. Vaše maminka bude ikonou, od které budou ostatní ženy opisovat módní trendy.

Dámské náramkové hodinky Oliver Weber Rabat - 65028 (steel)

 

Vskutku stylová časomíra

Funkci tzv. 2 v 1 plní také hodinky, které jsou jak nositelem času, tak zdařilým a šik kouskem, který zápěstí rozhodně sluší. O mladistvý vzhled se postarají hodinky s ocelovým náramkem v tónu stříbrné, nebo zlaté barvy. Při výběru se vždy držte toho, která barva hraje prim v rámci denního nošení obdarované. Velmi oblíbené jsou například hodinky od Olivera Webera.

Komentáře