Fantastické novinky od Olivera Webera, které si na podzim zamilujete

Talentovaný návrhář šperků Oliver Weber nezahálí a opět si pro nás připravil třpytivé novinky. Léto pomalu končí, ale i na podzim můžete zazářit. S těmito šperky se vám to hravě podaří, načerpejte inspiraci a zamiluje si nevšední třpyt, jež bude slušet všem ženám bez rozdílu věku.

Na podzim se vybavte lesklým tónem zlaté

Sluníčko bude na nás mrkat z poza mraků a již nebude tak silně intenzivní jako v létě. Proto bychom se měli zahřát již pouhým pohledem na hřejivé a teplé odstíny barev. Neváhejte vaši šperkovnici obohatit o luxusní a značkovou bižuterie ve znamení zlatistvého nádechu.

Zbožňujete šperky, které upoutají pozornost, ale přesto nejsou ve velikosti XXL? Náhrdelník Oliver Webe Mix dodá vašemu outfitu mladistvý a elegantní šmrnc. Vrstvení řetízků od světle žlutou po zlatou.Finální vzhled skvěle prozáří stříbrná, jež se skvěle skví spolu se zlatou. Oliver skvěle zvolil tónové ladění a stylově odlišné druhy řetízků. Jeden silnější, zněžní decentní a skvělý šperk je na světě.

Náhrdelník Oliver Weber Mix - 11494 (gold crystal)

Vrstvený náhrdelník z řetízků promění šaty, halenku, ale i hřejivý svetřík na trendy model. Zvolte jednoduchý střih a ostatní nechejte na šperku.

Obrázek (2)

Zlatistvý přívěsek s jantarovým kamínkem Swarovski

Milujete jednoduchý styl, ze kterého čiší jemnost na sto honů? Obdelníkový přívěsek bohatě zdobený po stranách křišťálovými krystalky a všemu vévodí krystal Swarovski v odstínu brandy. Pro dokonalou kompozici máme v sortimentu náramek, náhrdelník, ale i náušnice.

Přívěsek Oliver Weber Autentic - 11335 (gold golden shadow)Obrázek

Hravá originalita, která sluší všem

Náhrdelník Oliver Weber Lush ztělesňuje vše, co preferují všechny náročné ženy. Na první pohled upoutá pozornost, vypadá luxusně a především si jej zamilujete  při velkolepých akcí jako ples, divadlo nebo jiná společenská akce. Vklouzněte do splývavých šatů a dekolt vyšperkujte tímto způsobem.

Obrázek (1)

Komentáře