Hodinky Triwa – poctivý design a funkčnost ze Švédska

Velmi stylové, elegantní a přesto neuvěřitelně praktické a krásné – takové jsou hodinky Triwa ze Švédska. Pro jejich hravost si je rozhodně zamilujete.

2943-hodinky-triwa-siren-brasco
Do každého počasí i nálady!

Vhodné jsou pro každou aktivitu, do každého počasí a pro každou Vaši náladu. Ať musíte ráno do kanceláře, nebo se chcete třeba celý den potápět, hodinky Triwa budou Vaším věrným společníkem.

V nabídce TRIWA najdete dámské, pánské i unisex modely náramkových hodinek. Velmi oblíbenou částí sortimentu jsou pak náhradní barevné pásky k hodinkám.

8202

Něco málo z historie TRIWA
Švédská značka hodinek Triwa byla založena v roce 2006 ve Stockholmu.  Ačkoli je to poměrně mladá značka, získala si již oblibu široké veřejnosti. Specializuje se na módní, barevné a hravé hodinky pro každodenní nošení. Inspiraci Triwa nachází v umění, hudbě či italské módě.

8701
Hodinky Triwa vždy na titulních stránkách
Hodinky Triwa vždy přitahují  pozornost ve světě módy. Najdete je na obálkách mnoha časopisů. Ať už je to Vogue, Elle či Esquire. Triwa prostě baví. Design Triwa jen tak neomrzí. Pokud by Vás snad vzhled hodinek začal nudit, stačí si pořídit náhradní barevný pásek.

8316

Kde v Čechách pořídíte hodinky Triwa?
V České republice se na šperky a hodinky pocházející ze Skandinávie specializuje internetový obchod www.bellarose.cz, který několik let po sobě získává HEUREKA Ověřeno zákazníky a dostává se do TOP desítky nejlepších. V roce 2012 byl dokonce ve své kategorii vyhlášen jako internetový obchod roku. Proč? Především pro kvalitu výrobků a kvalitu svých nadstandardních služeb zákazníkům.

Komentáře