Odměňte vaši dcerku za vysvědčení líbivým šperkem!

Prázdniny doslova klepou na dveře a než propukne to nefalšované letní dobrodružství, přihasí si to děti domů s vysvědčením v ruce. Pokud pořád tápete, co vaší šikovné dcerce podarujete za odměnu za její skvělé výsledky, které se jí právem skví na vysvědčení, rozhodně nešlápnete vedle, když sáhnete po šperku. Proč? Velké i malé parádnice totiž třpytivou ozdobu rozhodně uvítají. Natožpak právě teď, kdy začíná období dovolených u moře, grilovaní, koncertů, letního kina a dalších nespočet zábavných akcí pod širým nebem.

Obrázek (2897)

Abychom vám ten výběr usnadnili, připravili jsme si pro vás skvělou inspiraci. Máme však tušení, že se bude líbit nejenom vaší dceři, ale i vám. Není totiž od věci udělat radost i sama sobě jen tak, protože prostě chcete. Nemyslíte? My rozhodně máme jasno, vy si to prostě zasloužíte.

Něco pro malé parádnice?

Ukončila vaše dcerka úspěšně čtvrtou třídu? Co takhle ji potěšit tímto milým setem šperků, ze kterého na nás mrkají něžné a přitom vyletněné berušky, jež mimo jiné přinášejí štěstí. Tyto červené parádnice z letní louky k nám přišupajdily do nabídky od Olivera Webera a my nad nimi toužebně vzdycháme už nějaký ten pátek. Namísto rozkošných teček jsou zdobeny krystalky Swarovski, jež se dokonale třpytí na sluníčku. Ladybug mini jsou  originální, hravé a nespoutané jako léto samo.

Vyletněné přívěsky jsou hitem

Obrázek (3923)

Pořídila jste dcerce na narozeniny náremek, na který si může připínat přívěsky podle libosti, vkusu a svých zážitků? Tak pak máte jasno. Věnujte ji další přívěsek, ať se jí rozšíří sbírka.

Naprosto tematicky vyhlíží sklenička se zmrzlinovým pohárem a paraplíčkem. A když ji tento šperk věnujete Obrázek (7275)v cukrárně ve chvíli, kdy bude dlabat oblíbenou zmrzlinu, navždy bude mít přívěsek spojen s vysvědčením a začátkem prázdnin.

Chystáte se k moři? Tak pak vaše dcerka nebude chtít odjet bez přívěsku ztvárňující mořského koníka, třpytivou mořskou hvězdici, nebo pestrobarevnou rybku.  My sice vysvědčení už dávno nedostáváme, ale i tak těmto přívěskům na náramek Oliver Weber rozhodně neodoláme. Třeba na tom budete úplně stejně jako my :-).

 

Elegance, co jen tak nevyjde z módy

Vyšla vaše dcera ze základky, nebo už úspěšně proplouvá prvním ročníkem střední školy? Tak to určitě pomrkává po módním doplňku, který parádně prokombinuje se svým outfitem. Sáhněte po nadčasové nerezové oceli, jež je nejenom hypoalergenní, ale navíc za každých okolností slušivá.

Obrázek (7671)

Co se týká ocelových šperků, tak nemůžeme jinak, než se vytasit s tímto nádherným kouskem od značky Tribal. Odstupňované ocelové perličky jsou prostě maximálně vydařené. Prostě absolutní krása. V případě, že si nejste jistá výběrem, tak určitě nic nezkazíte ocelovým náramkem v klasickém pojetí a taktéž z dílny Tribal.

Obrázek (7670)

Romantičky tělem i duší, které prožívají právě teď svoji první velkou lásku, určitě budou výskat radostí, když jejich zraky spadnou na tento náramek  Tribal vytvořený ze záplavy něžných srdíček, jakožto věčných symbolů lásky.

Nejenom školákům a studentům, ale i vám rodičům přejeme nádherné léto plné nezapomenutelných momentů, ať už u šplouchajícího moře, nebo u klidné hladiny rybníku, kde skvělou kulisu tvoří hlasité kvákání žab. Prostě ať se vaše zážitky třpytí jako Pěkné šperky.cz

Komentáře