Plesová sezóna je tady: Tyto šperky od Olivera Webera vás dostanou!

Obrázek (8473)

Vánoce jsou sice za námi, ale právě nyní klepe na dveře sezóna plesů a tanečních akcí, které si prostě a jednoduše žádají přítomnost neotřelé ozdoby prostřednictvím vkusného šperku, jež koresponduje se zvoleným outfitem a propůjčuje vám a vašemu já nádech luxusu a neotřelé elegance. Šperky od Olivera Webera představují sázku na jistotu, která sluší ženám, a to naprosto bez výhrad.

Pokud tápete, které šperky jsou vhodné na lednový nebo únorový ples, a nechcete s výběrem šlápnout vedle, mrkněte na dnešní třpytivou inspiraci. Právě tu totiž přivítá každá žena! Tak tedy jdeme na to. Vybrali jsme pro vás ty nejstylovější kousky, jež stojí za to.

Přehlídka vydařených kousků, které jsou (ne)jen pro ples jako stvořené! Který je ten váš?

Náušnice Oliver Weber Capital - 22385 (crystal)Vznášejte se na parketu se šperky Oliver Weber Capital – Bude to pohled pro bohy

Náušnice Oliver Weber Capital jsou vysoce elegantním doplňkem, který zalahodí téměř každé ženě. Čiřé krystaly Swarovski strhnou pozornost na vaši šijí, rozzáří váš pohled a nasměrují mužské zraky k vašemu výstřihu. Značka Oliver Weber pro tyto účely doplnila náušnice nejen o přívěsek, ale i o mnohem slavnostnější náhrdelník. Jaký je mezitím vlastně rozdíl? Střizlivější přívěsek si můžete vzít do divadla nebo na večeři s partnerem a jeho zdobnější variantu přizvěte do vyšší společnosti. Například na plesech s grácií zazáří na výbornou. Přívěsek je vhodný pro ženy, které nemají odvahu sáhnout po jeho XXL variantě, a i přesto chtějí doplnit tyto náušnice o vhodný kousek. Je tady zcela na vás, jak bude vypadat vaše sada.

Přívěsek Oliver Weber Capital - 11519 (crystal)

Náhrdelník Oliver Weber Capital - 11518 (crystal)

Nevtíravé kouzlo kompozice Swarovski a cit pro detail Olivera Webera

Pokud vám velkolepé šperky nic neříkají, ale i tak se jich nechcete vzdát, náušnice Oliver Weber Cosy jsou tím pravým pro vás. Decentní květ je prozářen bohatou záplavou třpytivých krystalů Swarowski, která zdobí kamínek v odstínu holubí šedi. Tímto šperkem světu sdělíte, že víte, co je in a že módní diktát máte jednoduše v malíčku. Slavnostnější příležitosti si však mnohdy žádají celou třpytivou sadu. A i v tomto případě můžete sáhnout po přívěsu ve stejném provedení. Nemusíte si tak lámat hlavu, s čím a jak daný šperk doladíte, aby se nijak stylově nepřekrýval.

Přívěsek Oliver Weber Cosy - 9399(crystal)Náušnice Oliver Weber Cosy - 5525 (crystal)

 

Snažte se také dodržet známé pravidlo, že všeho moc škodí. Proto nákladné a bohatě zdobené šperky kombinujte se šaty, které jsou střízlivé, splývavé a neodhalují víc, než je skutečně potřeba. I sebekrásnější šperk lze doslova a do písmena „přerazit“ tím, když zvolíte proklatě hluboký výstřih a nevhodně krátkou délku sukně, sotva zakrývající zadeček. Plesové šperky jsou šarmantní, elegantní, svadivé, stejně tak jako vy.

Oliver Weber opravdu myslí na všechno, spony do vlasů, skřipce, čelenky, ale i kabelky nebo minuaturní psaníčko pořídíte také v e-shopu www.oliver-weber.cz.

Na tyto překrásné šperky nedají naše zákaznice dopustit

Pokud se vám kterýkoli kousek zalíbí, více informací o nich zjistíte při kliknutím na obrázek. Pokud vám schází vhodný doplněk na ples nebo jakoukoli společenskou akci, dovybavte vaši šperkovnici a do sytosti si užijte večer, kde budete za hvězdu večera.

 

 

Náušnice Oliver Weber Event - 9899 (crystal)Náušnice Oliver Weber Celebrity - 9898

Náušnice Oliver Weber Blossom - 9945 (crystal AB)Náhrdelník Blossom- 9356 (crystal AB)

Náhrdelník Excite - 9371 (gold silver night)Náušnice Oliver Weber Excite - 5503 (gold silver night)

Prsten Excite - 2489 velikost "S"

 

 

Komentáře