Porcelánový amulet s duší: Obklopte se šperky značky Goebel

Šperky jsou ozdobou ženy již pořádnou řádkou let a právě tuto tradici budou ženy i nadále více než rády dodržovat. Šperky totiž nejenomže sluší a zvýrazňují křehkost ženství, ale také mohou opticky prodloužit, zúžit obličej, nebo naopak stáhnout pozornost od drobných nedokonalostem k  přednostem. Existují však i ty šperky, kterými podmiňujeme a násobíme štěstí, lásku, nebo snad tolik potřebný optimismus.

Šperk není jen ozdoba Obrázek (1)

„Pokud si  chci udělat radost pořízením nového šperku, pokaždé chci, aby splňoval hned několik parametrů – musí se mi líbit, něčím zajmout, slušet a také vystihovat mou výjimečnost. V případě, že je mi šperk darován, mohu si jeho nošením vybavit osobu, od které jsem módní doplněk získala,“ líčí své postřehy Adéla, která šperky miluje a řadí se mezi ženy, jež mají permanentně přeplněnou šperkovnici.

Otevřte se nevšednosti!

Vzhledem k tomu, že neustále dbáme o to, abychom vám nabízeli krásné, nevšední a ve všech směrech dokonalé šperky, zařadili jsme do našeho sortimentu internetového obchodu Pěkné- šperky.cz neokoukané a originální porcelánové amulety značky Goebel. Něco natolik nevšedního tady totiž ještě nebylo.

Pojďte se na tu krásu podívat spolu s námi, a to, prosím, pěkně zblízka. Toto podívaná vám totiž sebere vítr z plachet a dost možná budete mít tu čest s láskou na první pohled. S citem, dokonalostí a s nápadem jsou porcelánové přívěsky navrženy a vyrobeny tak, aby v ženách vzbuzovaly kladné emoce a šly ruku v ruce s půvabem ženy.

Stejně jako žena, jsou i tyto šperky jedinečné, výjimečné, mají duši, jsou temperamentní, nebo naopak navozují pocit harmonie. Navíc nesmíme opomenout, že barevné variace, ve kterých se dokonale propojuje spojení s paletou odstínů, evokují v každém z nás chuť žít život na maximum. Porcelánový amulet Goebel Almond Tree

Něžnost rozkvetlých mandloní: Přesně takový je porcelánový amulet Goebel Almond Tree

Pro ženy věčně s hlavou v oblacích, pro ty, které mají odvahu snít a jdou představě romantické lásce naproti. Pokud jste přesně taková a navíc milujete designově vydařené šperky, tak tento porcelánový přívěsek rozhodně padne do vašeho dekoltu, jakoby tam patřil. Z jedné strany na vás bude promlouvat něžné kvítí na modrém podkladu a z té druhé na zlatém pozadí.

 

Porcelánový amulet Goebel Heavy Red

Když se nebojíte barev a chcete vystoupit z davu: Porcelánový amulet Goebel Heavy Red

Hledáte vhodný dárek pro nositelku, která miluje život, žije ho na maximum a drží se heslem, že den se má užít nejlépe na 100 %? Tak potom je provedení Heavy Red tím pravým a vlastně trefou do červeného. Vybírejte šperk podle temperamentu nositelky a věřte, že jedině tak nešlápnete vedle. Navíc dárkové balení v krabičce je opravdu luxusní.

 

Rozkvetlá louka, vůně omamných květin a poletující motýlci: Porcelánový amulet Corn Poppies Porcelánový amulet Goebel Corn Poppies

 

Aby šperk ženu mohl ozdobit tak, jak se patří, je potřeba, aby byl vyroben pečlivě a s láskou. A tomuto přívěsku láskyplná nálada rozhodně předcházela. Nalaďte se na blížící se teplé dny, kdy slunce hřeje, květiny lákají k utržení a ve vzduchu je cítit omamná vůně prázdnin. Lepší kousek podtrhující ženskost bychom hledali jen stěží.

Obrázek

 

Když milujete šumění moře, nezkrotnout oceánu a jeho tajemnou hloubku : Porcelánový amulet Goebel The Wave

Neustále cestujete prstem po mapě a už se vidíte někde v tropickém ráji, který je synonymem pro bílé písčité pláže, kokosové palmy a převalující se vlny šplouchající tam a zase zpátky? Pořiďte si na cestu amulet, který bude svědkem na vašich objevných cestách. Jakmile si ho vezmete na sebe, tak se rázem propadnete do vzpomínek, jak vám na rajských Maledivách, nebo v čarokrásném Karibiku bylo nádherně. Navíc amulet na hedvábné šňůrce obdržíte v luxusní dárkové krabičce, jež je jako stvořená pro cestování.

Komentáře