Ryzí originál: Vytvořte si náramek přesně podle svého gusta!

Nebaví vás kolem sebe potkávat ženy, co mají stejné, nebo podobné šperky jako vy? Tak s náramkem od Olivera Webera se vám tohle stávat nebude. Vytvořte si náramek podle své nálady, aktuálních pocitů, silných zážitků a po vzoru vzpomínek a vězte, že nikdy se nepotkáte s totožným. Proč? Nikdo totiž nežije váš život.

Obrázek

Milujeme symboliku a rozhodně nám nezbývá nic jiného, než Olivera Webera pochválit za to, že si my, ženy, můžeme na ruku navléct náramek, který bude něčím víc, než pouze a jenom třpytivou ozdobou, ale zároveň příběhem, který je vám natolik blízký.

Zvlášť, když se stane něco silného a velkého v našem životě, máme tak jedinečnou záminku a příležitost, udělat si radost a odměnit se tím, co vám uplynulý okamžik bude připomínat. Pokud jste tomuto typu šperků na chuť prozatím nepřišli, rozhodně čtěte dál. Vyzpovídali jsme i naše zákaznice a ty nám neváhaly sdělit, proč se vlastně odhodlaly přenést životní okamžiky na šperk prostřednictvím korálků.

Co žena, to názor!

Obrázek (2)

„Tento typ šperků, co se dá poskládat dle libosti, se mi nikdy nijak zvlášť nezamlouval. Já jsem si chtěla koupit dokonalý šperk, nikoli něco, do čeho musím investovat, aby opravdu vypadal k světu. Svůj názor jsem ale později přehodnotila. Dcera mi koupila náramek od Olivera Webera i s jedním korálkem, když se vrátila z cest po USA. Byla jsem nesmírně šťastná, že je zase zpátky a pokaždé, když se na korálek z lásky darovaný podívám, cítím tu silnou euforii, jakou jsem prožívala, když jsem ji po pěti letech uviděla přede dveřmi. Od té doby jsem této třpytivé skládačce propadla a dokonce jsem náramek koupila i mladší dcerce jako dárek k Vánocům, protože je to nejenom krásný šperk, ale především váš svět,“ svěřuje se Magda P.

„Já jsem si náramek s prvním přívěskem koupila ve chvíli, kdy jsem začala udržovat milostnou aférku s jedním mužem. Sice to už dávno vzal čas, ale přívěsek, co mi toto období připomíná, se mi houpe na zápěstí jako důkaz na můj hřích, na který tak ráda vzpomínám.“ Olga K.

 

Dovolená jako v ráji!

Vrátili jste se z exotické dovolené, o které jste snili už nějaký ten pátek? Připomeňte si tuto rajskou záležitost tematickým korálkem jako je tento přívěsek ve tvaru bikin, nebo pestrobarevnou rybkou či třpytivým, mořským koníkem.

 

Když vyrážíte na silnici Přívěsek na náramek Scooter - 6742

Úspěšně jste absolvovali autoškolu? Zachyťte si tuto vzpomínku na váš náramek. Máte na výběr rudé autíčko, nebo stylový skútr. Nám se rozhodně líbí obě varianty, jsou totiž provedené do naprostého detailu.

 

Vánoce se blíží, nechejte se polapit sváteční atmosférou

Přívěsek na náramek Snowmen - 6747

V době adventu se všichni můžeme přetrhnut, abychom zahalili své domovy do tematických dekorací. Co takhle si v tomto uspěchaném čase udělat radost a na chvíli vypnout. V nabídce máme fantastické vánoční přívěsky, které vás nejenom pohladí na duši, ale především vás naladí na blížící se svátky se vším všudy.

Jste zamilovaná?

Přívěsek na náramek Kiss - 6740

Ukradl vám srdce mužský a vy si nyní lítáte na obláčku lásky? Gratulujeme! Na všechny zamilované myslel i Oliver Weber, a proto spatřil světlo světa přívěsek ve tvaru líbajícího se páru. Nám se rozhodně líbí a jenom stěží bychom hledali větší symboliku, nemyslíte?

Přívěsek na náramek Oliver Weber Cry - 6770

Narodilo se vám děťátko?

Stala jste se maminkou, nebo tato úloha mateřství patří vaší sestře, kamarádce, nebo kolegyni z práce? Udělejte jí radost šperkem, který nikdy nedá z ruky. Žádná žena totiž nikdy nebude chtít zapomenout na zázrak, který se na ni zubí z postýlky. Tento přívěsek s milým nemluvnětem vypadá opravdu božsky.

V naší nabídce ale nenaleznete pouze a jenom přívěsky, ale také stylové korálky, které jsou navíc zkrášleny o krystaly Swarovski. Připravili jsme si pro vás trendy průřez napříč světem korálků.

Korálek na náramek Oliver Weber Match Bead Pearl - 56007 (rosaline)

Něha, co se líbí…

Máte pocit, že byste samou láskou nejraději objímali svět? Tak přesně do této nálady se vám Oliver Weber strefil pastelovými tóny korálků v odstínu světlé pink, šampaňského, nebo nadýchané smetany. Navíc tyto korálky můžete hravě kombinovat s perlovými šperky, jsou totiž tak trochu na stejné vlně, co se týká vzhledu a celkového designu.

Korálek se Swarovski krystaly ve všech barvách duhy

Korálek na náramek Oliver Weber Match Bead Ladybug - 55001 (steel crystal)

Milujete třpyt kamínků Swarovski, co nádherně reagují na sluneční paprsky, světlo svíčky, nebo odlesk lampičky, co trůní na vašem nočním stolku? Nedivíme se vám, my jsme na tom podobně. Svět Swarovski je totiž lákavý, nádherný a hlavně nás umí pokaždé něčím mile překvapit.

Tentokrát si jejich věhlasného třpytu budete moci užívat snad mnohonásobně víc, než kdykoli jindy. Korálek na náramek Oliver Weber Match Bead Shine thin - 56002 (montana) Korálky z dílny Olivera Webera, vám totiž ukradnou pozornost a není se čemu divit, protože se třpytí a září na hony daleko. Někomu se zalíbí smaragdově zelená, co budí dojem šťavnatých pralesů, jinému blankytně modrá, co by svou modří mohla hravě suplovat nebe, své fanoušky ale potěší korálek v odstínu šampaňského, který je vkusný a elegantní, podobně jsou na tom i ty ve stříbrném provedení, nebo na tónech třpytivé multikolorky, co vrhá barevné odlesky. A opomenout rozhodně nemůžeme ani oblíbenou antracitovou, která se vrací zpátky, protože se rozhodně líbí.

Obrázek (3937)

Doporučujeme také stříbrné korálky ve tvaru zvířátek, co se budou lesknout snad už napořád díky úpravě formou rhodiování. Pokud se vám líbí motivy zvířeny na špercích, tak rozhodně zpozorněte. Váš náramek se může proměnit na hravou zoo, kde se bude nádherně vyjímat beruška, slon nebo krab. A my se můžeme jedině těšit na další korálky, co skvostně doplní tuto povedenou kolekci. A taky že se už nemůžeme dočkat. A jak to máte vy?

Jsou vaším přáním korálky? Tak pak sáhněte po náramku, který je vytvořen přímo pro ně. Je jím náramek Oliver Weber Match it Bracelet basic, jež se prodává hned v 5 velikostech.

Když chcete připnout přívěsek! Pro hravé a barevné přívěsky je třeba vybrat náramek Oliver Weber Charms, nebo náramek Oliver Weber Charming.

 

Pokud pořád tápete, co vaší dceři, mamince, nebo kamarádce, naložíte pod stromeček jako vánoční dárek, darujte jim právě náramek s korálky, nebo přívěsky. Uvidíte, že jim vykouzlíte úsměv na rtech a odstartujete nefalšovanou radost, která rozhodně ke svátkům patří.

Komentáře