Snubní prsteny aneb v dobrém i zlém

Snubní prsteny jsou se svatbou nerozlučně spjaty už po staletí a je pravdou, že bychom si veselku bez nich už nedokázali představit. Pojďte se společně o této tradici dozvědět více. V dnešním článku nahlédneme nejenom do historie, ale také omrkneme současné trendy panující kolem „snubáku“.Titanové snubní prsteny ZERO Collection - TTN1100 + TTN1102 (pár)

Obdobu snubních prstenů znali už ve starověkém Římě a Egyptě. A proč právě prsten se stal symbolem sňatku? Jak všichni víme, prsten nemá začátek ani konec a právě snubní kroužek má posilovat věrnost, lásku a vzájemnou důvěru, které mají trvat tak, jak si novomanželé přísahají, a tedy až na věky. V dřívějších dobách snubní prsten nosily převážně ženy, teprve až později si kroužek začali nasazovat na prsteníček i muži.

Kde snubní prsteny nosit?

Ocelový zásnubní prsten Vivien - 014W (dámská varianta)

Nejčastěji se nosí na prsteníčku levé ruky, tento zvyk souvisí s faktem, že se nachází blíže k srdci. A proč právě na prsteníčku? Právě ten je podle starých Číňanů propojen s partnerstvím a osobami, které jsou pro náš život klíčové.

Problém však může nastat ve chvíli, kdy netušíte, kde budete nosit ten zásnubní, protože jej ženy nejčastěji nosí na levé ruce (přesněji na prsteníčku). Tento fakt se snažte brát v potaz ve chvíli, kdy budete snubák vybírat. Pokud zvolíte ten ve stejném stylu jako máte zásnubní, můžete se oběma nerušeně pyšnit a nosit je tak zároveň. V případě, že máte nesourodý design snubního a zásnubního prstenu, přenechte tomu zásnubnímu pravý, nebo levý prostředníček.

Snubní prsten z oceli? Nic nemožného!Pár ocelových snubních prstenů Lennon a Yoko Ono - 025WM

Moderní snubní prsteny pořídíte nejenom ve zlatém provedení, oblíbené je také stříbro a čím dál větší popularity se dostává nerezové oceli, jež vyniká dlouhotrvajícím materiálem a nezaměnitelným designem, na který výrobce cílí. V našem sortimentu nabízíme překrásné snubní prsteny značky 7 Angelic Eyes, které promlouvají ke svým nositelům osobitým dojmem.

Horkou novinkou představuje pár s názvem Lennon a Yoko Ono. Vysoký lesk kontrastuje s matným provedením a jemná linka představuje dělící čáru. Prsten Yoko Ono pro ženy je navíc ozdoben třpytivými zirkony. Pokud máte obavu, že by si váš drahý nemohl zvyknout na přítomnost prstenu, k příjemnému nošení přispěje fakt, že vnitřní hrany jsou zaoblené a tím se komfort násobí.

Pár ocelových snubních prstenů se žlutým zlacením - 019WM

Pár snubních prstenů se zlaceným proužkem: Aneb nejprodávanější ze všech!

Tyto ocelové prsteny patří k těm nejoblíbenějším a není se čemu divit. Jsou opravdu úchvatné. Precizní žluté zlacení povyšuje ocelové prsteny na vyšší level. Snubní varianta prstýnku pro ženu je navíc obohacena o tři působivé zirkony. Značka 7 Angelic Eyes opravdu válí.

 

Jako z pohádky: Miroslav a KrasomilaPár ocelových snubních prstenů Miroslav a Krasomila - 003WM

Vraťte se pohledem na tyto snubní prsteny do pohádky a pak si pohádkový scénář přitáhněte i do vašeho života. Pohádkové manželství se vám se snubáky od 7 Angelic Eyes určitě vydaří! My rozhodně chválíme nevšední třpytivý design.

 

Pár ocelových snubních prstenů Charles a Diana - 004WM

Snubní prsteny z oceli nemusí a ani nejsou nudné – Seznamte se, jmenují se Charles a Diana.

Vnější lesk kontrastuje s tím sametově matným uprostřed a prstýnek pro ženu navíc zaujme čtveřicí třpytivých zirkonů. Prsteny z oceli unosí všichni, jsou totiž hypoalergenní.

Komentáře