Svěží šperky pro začínající jarní sezónu: Líbivé berušky Ladybug mini vás dostanou

Zima je konečně pryč a před námi jsou ty nejkrásnější měsíce. Příchod teplejší sezóny se samozřejmě projeví nejen ve stylu oblékání, ale také ve volbě třpytivých šperků.

V našem originálním eshopu značky Oliver Weber jsou právě v akci báječné a tolik ženské berušky, jež prozáří každou ženu. Nezáleží na tom, zda si užíváte sladkých „náct“ nebo vás krášlí sem tam nějaká ta vráska. Decentní berušky si oblíbily ženy  každé věkové kategorie a my se jim opravdu vůbec nedivíme. Ptáte se, proč? Zamilovaly jsme se do nich též a pro letošní jarní a letní sezónu jsme prostě nemohli jinak, než si je pořídit.

Náušnice Ladybug mini Oliver Weber

9760

 

Náušnice Ladybug mini považujeme za nevtíravé, nápadité a zcela jarní módní šperky. Jejich propracovanost do každičkého detailu je fascinující, hravá červená bude slušet jak blondýnkám, tak tmavovláskám. Beruškami se neváhejte ozdobit do práce, do školy, prostě se hodí pro každodenní nošení téměř kamkoli.

Ladybug mini náušnice a přívěsek

Říká se, že berušky přinášejí štěstí a od teď je můžete mít při sobě téměř každý den. Nejen, že vás tedy zahltí hromada štěstí, ale především budete vypadat famózně, hravě, rošťácky a svěže. Vaše krása prostě jen pokvete. Rudé berušky však nejsou jen tak ledajaké, na místo černých teček mají originální Swarovski kamínky, na svět se dívají také  skrze téže krystalky.

9100

Pokud si lámete hlavu s čím berušky zkombinujete a co bude tím pravým pro váš výstřih, máme pro vás skvělé a slušivé řešení. Přívěsek Ladybug mini byl vytvořen přímo pro váš výstřih, kde vaše osobní beruška bude trůnit již napořád. A pánové si ji budou zaručeně chtít pohladit, takovou záminku si nenechají ujít.:-)

♥ Skvělá akce na náušnice Ladybug mini a přívěsek Ladybug mini je tady pro vás!

 

Komentáře