Tahák pro muže: Proč darovat partnerce na Vánoce diamantový nebo granátový šperk?

Diamant

Neustále se trápíte tím, co letos naložíte vaší partnerce k Vánocům? Bude lepší praktický dárek nebo ten, který ji potěší? Věřte tomu, že nic neudělá ženě větší radost, než třpytivý šperk, který neztratí nic na svém půvabu a navíc ji zůstane po celý život jako ta nejkrásnější vzpomínka.

Jaký šperk darovat?

Vždy samozřejmě záleží na vkusu ženy, která má být obdarována. Některá preferuje bižuterii, jinou zase nepotěší nic jiného, než zlatý šperk s drahým kamenem.

Je vhodné počítat s tím, že bižuterie postupem času může ztratit poměrně mnoho ze své krásy, a to i za předpokladu, že budete o šperk jakkoli dobře pečovat.

Pravým opakem jsou kvalitní šperky, jež jsou provedeny ze zlata či stříbra. Po letech nošení hravě postačí, když daný náhrdelník nebo náušnice vyčistíte a jejich lesk bude opět ohromující. Navíc zlato neustále získává na hodnotě, tudíž investovat peníze do zlata se opravdu vyplatí.

Zlatý prsten s diamanty z bílého zlata - 044 (Au585)

 

Zlatý prsten s diamanty z bílého zlata - 048 (Au585)

Zlatý prsten s diamanty ze žlutého zlata - 049 (Au585)

Šperky nadchnou a neurazí

Nic nepotěší ženu tak jako úchvatně provedený šperk. Například diamantové šperky jsou žhavým trendem bez ohledu na roční období. Můžete je kombinovat s outfity, nosit je do společnosti, ale i do kanceláře či na jakékoli běžné nošení.

Přesně takovou mocí působí na ženu šperk

Věřte, že den, kdy budete ověnčená šperky s diamanty, bude nevšedně všední. A ve chvíli, kdy budete mít všeho po krk, postačí stočit zraky na diamantový šperk a vaše duše zaplesá. Šperky prostě na nás ženy působí nezdolným kouzlem a mají to nejlepší poslaní – dovedou nám zpravit náladu téměř okamžitě.

Stříbrné granátové náušnice pozlacené - 224 01

V jednoduchosti je síla

Decentní granátový šperk nebo šperk s vltavíny prokáže mnohem větší službu, než přezdobená bižuterie. Kvalitní šperky si můžete vzít do divadla a stejně tak i na firemní jednání. Je proto mnohem výhodnější vlastnit pár diamantových náušnic, než mít plnou šperkovnici bižuterie. Skvostné a třpytící se granáty, diamaty nebo vltavíny se dokonale přizpůsobí situaci a vaše krása vynikne jako nikdy předtím. Bižuterii si každá žena pořídí podle aktuální potřeby, zato kvalitní šperky volají po obdarování. Nemusíte se snažit vystihnout danou situaci vhodným výběrem, protože takové šperky jednoduše zapadnou.

Zlatý prsten s diamanty z bílého zlata - 019 (Au585)

Zlatý prsten s diamanty z bílého zlata - 017 (Au585)

 

Vánoce si žádají nevšední dárky

Vánoční čas je kouzelný, plný sváteční atmosféry a mnohdy období zázraků. Nalaďte se na tuto notu a obdarujte ženu něčím tak delikátním, jako je právě třpytivý šperk. Zapomeňte na praktické dárky, jež se nesou ve stylu kuchyňských spotřebičů  a vsaďte na třpytivou klasiku, která je tady s námi již po staletí. Už v dřívějších dobách šlechtici zasypávali své ženy a milenky šperky, protože věděli, jak velkou moc má právě tento lesknoucí se dar v malinké krabičce.

 Jasné poselství aneb názory žen

„Miluji šperky a můj manžel to moc dobře ví, proto každý rok míří do zlatnictví. V květnu jsem dostala diamantový šperk za narození dcerky a na Vánoce si přeji granátový prsten.“ Alena, 33 let

„Můj muž podniká a v poslední době si mne pořádně rozmazlil. Letos nechci nic jiného než náušnice z pravých tahitských perel. Perly jsou doslova a do písmene báječné, nejen že vypadají skvostně, ony totiž skvostné jsou.“ Karolína, 30 let

 

Komentáře