Toužíte po svatbě, ale nemůžete si dovolit utrácet? Máme tipy na výhodné snubní i zásnubní prsteny.

Svatba není v dnešní době rozhodně ničím levným. A proto se není čemu divit, že když se pro ni rozhodnete, budete chtít osekat náklady související s veselkou na co nejnižší. Vzhledem k tomu, že chceme vyjít všem zákazníkům vstříc, jsme si pro vás připravili cenově výhodné tipy, co se týká zásnubních i snubních prstenů. Říkáte si, proč jsme do této sekce zařadili i ty zásnubní? Protože bez nich žádné svatba není.

Pojďte se na blyštivou a zároveň cenově příznivou nabídku mrknout společně s námi.

Ocelový zásnubní prsten Popelka - 013W (dámská varianta)

„Když jsem se ptala kamarádky, které se v neděli vdala, na kolik je vyšly snubní prsteny, byla jsem v šoku. Pětadvacet tisíc za snubní prsteny si prostě alespoň my nemůžeme dovolit utratit. Byla jsem zdrcena, protože naděje na prožití mého svatebního dnu prostě byla v nenávratnu a já se propadala do deprese, že nikdy naši lásku nezpečetíme svatbou, která alespoň pro nás dva znamená mnohé. Po návštěvě několika zlatnictví u nás ve městě a blízkém okolí, jsem se rozhodla, že omrknu také nabídky na internetu. A udělala jsem dobře. Na e-shopu Pěkné-šperky.cz jsem nenašla jenom pěkné šperky, ale i ty šperky za skvělé ceny, což  jsem uvítala s nadšením a hned jsme uskutečnili objednávku. Co na tom, že nebyly ze zlata, nýbrž z oceli. My jsme se do nich zamilovali na první pohled, už když nám dorazili domů. Ještě jednou děkujeme za to, že myslíte i na ty, kteří nemohou utrácet hlava nehlava pouze a jenom za prstýnky,“ svěřuje se s nadšením a dnes už vdaná zákaznice Jitka (26).

Obrázek (4538)

Podobný názor má i Marek. „Rozhodl jsem se Janu požádat o ruku, ale peněz nemáme nazbyt, tak jsem byl nucen zvolit levnější zásnubní prsten, i když bych ji strašně rád udělal radost prstenem z bílého zlata a centrálním briliantem. Nakonec jsem před ni poklekl se zásnubním prstenem z oceli se zirkonem uprostřed v hodnotě několika stovek. Jana byla nadšená a já nemusel zásnuby odříct. Svatbu máme v plánu, ale bude to klasický obřad se svědky a pak menší rodinný oběd. Myslím, že pěkná svatba jde zařídit i s minimem financí,“ tvrdí sympaťák.

Poklekněte před láskou vašeho života se zásnubním prstenem Vivian z oceli

Požádat svou milou o ruku dnes může i ten, kdo nemá na účtu několik desítek tisíc. K vašemu záměru vám bude bohatě stačit cca sedm set. A i přes velmi příjemnou cenu je tento zásnubní prsten zhotoven se vkusem a elegancí. Neschází mu ani zaoblené vnitřní hrany pro pohodové nošení.

Obrázek (4538)

Pár snubních prstýnků z oceli do 1160 Kč

Pokud jste si mysleli, že si z vás střílíme, tak tady to máte černé na bílém. Pár ocelových snubních prstenů Adam a Eva pořídíte opravdu za bezkonkurenční cenu. Navíc prsten pro ženu je zdoben zirkony.

 

Obrázek (4538)

Pár snubních prstýnků Radovan a Lada z oceli do 1400 Kč

Jsou elegantní a co se týká nošení, tak nejenom komfortní, ale také slušivé. Navíc za nás musíme kladně hodnotit nádherný zdobný reliéf prstenu a u dámské varianty i tři jemné čiré kamínky.

Obrázek (4538)

Pár snubních prstýnků z oceli se zlatistvou linkou za 1640 Kč

Opět velmi vydařené snubní prsteny, kterým neschází jak jemnost, tak zajímavé zdobení formou žluté linky, co vyloženě poutá pozornost a rozbíjí všední vzhled.

Pokud zvolíte snubní i zásnubní prsteny od značky 7 Angelic Eyes bez problémů se vejdete do cenového limitu 2000 Kč.

Komentáře