Třpytivá novoroční předsevzetí, která vám nesmějí ujít

ZGZ7043600

Nový rok je tady s plnou parádou a my jsme si pro vás přichystali opravdu stylový článek, který vás bude inspirovat tím nejlepším způsobem, který si každá žena, jež miluje šperky, prostě nenechá ujít. Prostřednictvím těchto nápadů si nejen uděláte radost, ale především se naučíte nejen o tyto třpytivé ozdoby starat, ale je i originálně sladit tak, jste si už dlouho nedovedla ani představit.

Udělejte průvan ve vaší šperkovnici: ZN – Nejlépe hned!

Máte ve vaší skrýši hned několik kousků, ke kterým nemáte druhou náušnici do párů nebo se vám porouchal uzávěr nebo přetrhl řetízek? Zaneste si je do zlatnictví opravit, zažádejte o reklamaci a pokud se jedná o levnější bižuterii s klidným vědomím i svědomím ji vyhoďte, aspoň budete mít skvělou záminku udělat si radost nákupem neotřelých kousků, které vám bude slušet ještě víc!

Tip: Pořiďte si šperky, po kterých už dlouho toužíte a třeba i ty, které nemáte odvahu nosit. Zahoďte za hlavu všechny zábrany a vyrazte do víru ulic v tom, co se vám líbí. Třeba vzbudíte pozornost ve vašem okolí, o což  vám přeci jde. Proč být pořád za šedou myš, které si nikdo nevšimne. Díky bláznivým šperků se můžete proměnit na lvici salónů, po niž budou pánové toužit a ženy se zmohou jen na slastné zavzdychání.

„Od rodiny jsem dostala pod stromeček peníze a já se už ani nemohu dočkat, až je proměním na třpytivé šperky. Letos budu cílit na granátové šperky, které si s sebou vezmu na ples. Granátové náušnice a granátový náhrdelník to jistí a já se úplně vidím, jak v samětově rudé róbě vyrazím na parket a všichni budou paf.“ Martina, 33 let

Šperky, které nosíte nejraději a nejčastěji mějte na očích

Šperkovnice sice dokonale skryje a pojme všechny vaše skvosty, ale není to až tolik praktický doplněk na jejich úschovu. Teda, alespoň pro ty, které nosíte několikrát do týdne a nechce se je vám opakovaně ukládat a zase nacházet, abyste si jimi mohla ozdobit. Prstýnky navlečte na speciální ruku, kterou si hravě vyrobíte v prostředí domova za pomoci sádry a rukavice na úklid. Výsledný odlitek si můžete vyzdobit, zkrášlit přesně podle svého a svoji sbírky prstenů můžete na sádrové prsty hravě nasadit.

„Na speciální stojánky věším raději a jenom bižuterii, drahé zlaté šperky nebo šperky s vltavíny nebo granáty nechávám raději v krabičkách, ve které jsem je zakoupila. Navíc mám ještě takový zvyk, že šperky před úschovou jemně otřu hadříkem, abych podpořila jejich lesk a pokaždé, když otevřu krabičku na mně zamrkají nezdolným leskem a třpytem.“ Linda, 27 let

Zelená, rudá a čirá patří do šperkovnice

Vyhrávejte si s odstíny vašich šperků a zamilujte se do kontrastů s nádechem krvavě rudé nebo mechově zelené. Nechceme vás lákat k tomu, abyste utratila celé jmění za rubíny nebo smaragdy, to vůbec ne. Máme pro vás mnohem lepší nápad. Granátové šperky, náušnice s vltavíny nebo s přítomností zirkonů, barvy jsou in a navíc tyto šperky se znovu dostávají do povědomí nás všech.

Líbí se vám více granát nebo vltavín? Dejte nám vědět, váš názor nás zajímá!

Komentáře