Užijte si barevný podzim na vlnách třpytu s Oliverem Weberem

Pokud natěšeně vyhlížíte nové šperky s iniciály Oliver Weber, rozhodně vám uděláme nefalšovanou radost, protože oblíbená značka představila nové hity pro nadcházející sezónu podzim/ zima 2015. V případě, že na vás podzim působí chmurně, budí ve vás pravidelně depresi a smutek, tak neexistuje lepší prevence před tím vším, než barvou hýřící šperk, co vám udělá radost a na první pohled ve vás odstartuje salvu libých pocitů. Nyní už vás deprese do svých spárů nechytí!

jes_celek

 

Poznávali jste v létě nádhernou Barcelonu, procházeli jste se uměleckou čtvrtí La Rambla a doslova vás uchvátila architektura talentovaného umělce Antónia Gaudí? Tím pádem si šperky z kolekce Oliver Weber Gaudí Drac zamilujete. Protože vám nádhernou Barcelonu budou připomínat a prosluněné zážitky budou s vámi coby dup.

Náhrdelník Oliver Weber Gaudí Drac - 11570 (gold / multi)

 

Barvy, nápad a originalita v hlavní roli: Oliver Weber opět překvapil!

 

Máte ráda neokoukané šperky, co budí pozornost a přitom splňují všechny vlastnosti slušivého a trendy módního doplňku, který vám budou ostatní potichu (i hlasitě) závidět? Tak pak do svého výstřihu nalákejte tuto barevnou ještěrku, možná to zní trochu podivně, ale bát se jí rozhodně nemusíte. Tato třpytivá ještěrka totiž stáhne veškerou pozornost právě na vás a muži se budou moci přetrhnout, aby prozkoumali toto nádherné a barvami hýřící zvířátko, které našlo útočiště ve vašem dekoltu. Budete se moci jenom domnívat, jestli všechny přítomné muže bude zajímat netradičně pojatý šperk, nebo váš bujný a svůdný dekolt. Ale ať už to bude jakkoli, vy budete v obležení všech.

Náušnice Oliver Weber Gaudí Drac - 22426 (gold / multi)

Tělíčko ještěrky je pokryto zlatavým rhodiováním, právě toto zpracování vám zaručí, že šperk se bude i po letech nádherně lesknout a časté nošení mu nesebere vůbec nic na svém půvabu. Na zlastistvém podkladu září krystalky Swarovski ve všech barvách duhy jako je modrá, žlutá, červená a zelená, ale i temně černá, která této veselé paletce dává na zajímavosti.

K náhrdelníku si v našem e-shopu můžete objednat i náušnice a prstýnek ve stejném provedení. Pro podzimní i zimní dny tak získáte pestrobarevnou sadu, co vás pouhým pohledem zahřeje u srdce. Je až k nevíře, jak stylově vás kolekce šperků Oliver Weber Gaudí Drac rozzáří.

Náušnice Oliver Weber Gaudí Drac - 22426 (multi)

 

 

Oliver Weber Gaudí Drac na stříbrném podkladu s barevnými kamínky Swarovski

Stýskáte si, protože šperkům v odstínu zlatavých slunečních paprsků nijak významně neholdujete? Nevadí! Připravili jsme si pro vás nádherné ještěrky ve formě hravých náušnic, prstenu a náhrdelníku také ve stříbřitém provedení. I v tomto případě se o nádherný lesk postaralo rhodiování, a to na křídlech stříbrné elegance. A barevná mozaika poskládaná z krystalků věhlasné značky Swarovski zdobí šperk i v tomto případě.

Přívěsek Oliver Weber Gaudí Heart - 11605 (multi)

Něco pro milovnice decentních šperků

Zaujaly vás pestrobarevné šperky se třpytivou mozaikou Oliver Weber Gaudí, ale netroufáte si vyrazit do víru města se šarmantní ještěrkou na krku? Pro vás jsme si připravili motiv slunce, srdce, nebo decentních kruhů. Jsme si zcela jisti, že každá žena tak uspokojí své představy a vybere si šperk, který ji vystihuje a nekompromisně sluší.

Komentáře