V hlavní roli granáty, vltavíny a zirkony. Nádherná to podívaná!

Podzim není výhradně symbolem deštivého počasí, mléčných mlh, nebo ocelově šedé oblohy, i toto roční období má rozhodně něco do sebe, schválně se porozhlédněte kolem sebe a zaměřte se na to pěkné a barevné. Vždyť příroda je právě teď tím nejpůsobivějším malířem ze všech, listí se halí do oranžové až bordó, keře prozařují červené šípky a mech v lese je díky závlaze smaragdově zelený. Na scéně je rudá, zelená a křišťálově čirá stejně jako kapky deště. A my se těmito barvičkami můžeme pochlubit též, přesně těmito odstíny hraje náš sortiment.

 

Stříbrné náušnice s granátem a zirkony - 735 03 (rhodiované)

Pokud podzim nemusíte, protože jej považujete za chladné a studené období, pojďte se spolu s námi zahřát barevnou inspirací, co se třpytí na hony daleko. Navíc proč si právě teď neudělat radost a koupit si šperk, co vám vydrží napořád. A přesně do takových šperků je radost investovat.

Představíme vám naše novinky, na které jsme opravdu pyšní. Jsou totiž opravdu zdařilé a čeští zlatnící mají i dnes vám, našim zákazníkům, rozhodně co nabídnout. Jejich nadšení i cit pro práci je totiž patrný z každého šperku v našem e-shopu. Neváhejte se a přesvědčte se o tom sami.

 

Granátové náušnice – Na denní i slavnostnější nošení: Je to jenom na vás!

Můžete s nimi vyrazit do práce, nebo se jimi ozdobit ve chvíli, kdy budete vyrážet do divadla. Stříbrná květena se může pochlubit křišťálovými zirkony, ale i centrálním granátem, který strhne pozornost všech. Granáty jsou nesmrtelné a sluší všem. Navíc stříbro představuje elegantní sázku na jistotu, která je vzhledem k příznivé ceně pořízení, dostupná všem. K decentním granátovým náušnicím můžete pořídit také přívěsek ve stejném stylu a získat tak líbivou sadu, kterou rozhodně unosíte.

A v případě, že spíše preferujete tajemně zelený vltavín, jistě vás potěšíme. Tyto náušnice pro vás máme i v tomto vltavínovém provedením a samozřejmě jsme nezapomněli ani na vltavínový přívěsek.

 

Granátový prsten jako pro královnu!

Stříbrný granátový prsten - 961I, (rh) vel. 47

Představte si, nalakované nehty v odstínu červeného vína, jež se za svitu slunečních paprsků třpytí jako hvězdy na sametově černém podkladu noci. A k dokonalé manikúře se samozřejmě hodí dokonalý šperk, co výsledný dojem znásobí. A když už jsme u té červené, tak u ní rozhodně musíme zůstat a doplnit ji o šarmantní lesk granátů. Však posuďte sami, nezamilovali jste se? My určitě! ♥

Tip: Pokud milujete kontrasty, tak stříbrný prsten s centrálním granátem a zirkony okolo vás s jistotou zaujme. Nepřevládá v něm vášnivě rudá,ale o to je její záře v samotném srdci prstenu umocněna na druhou, a to díky společnosti průzračných zirkonů.Za nás se tato verze rozhodně povedla.

 

Stříbrný granátový přívěsek se světlou perlou - 699A, (rhodiovaný)

Proměňte obyčejný den na neobyčejný!

Tak nějak nudně míříte do práce a zase domů? Udělejte si radost a vypoklonkujte nudu,nebo tíživý podzimní smutek novým šperkem. Tato granátová květina, v jejímž srdci září sněhobílá perla, vám rozzáří den. Navíc nesmíme zapomenout na fakt, že červená barva v nás podněcuje vášeň, volá po lásce a také zahřívá naši duši už samotným pohledem na ni.

Stříbrný granátový přívěs může ztělesňovat také skvělý dárek pro vaši milou, maminku, sestru, babičku, nebo dobrou kamarádku. Udělejte radost sama sobě, ale i druhým, na které nedáte dopustit. Tip: Nádhernou granátovou květinu máme i v provedení s lehoučce šedou perlou.

Stříbrné náušnice se zirkony a vltavínem - 140 07 (rhodiované)

 

Něha, kam se podíváš!

Budí dojem něžné krásy, která mimo jiné sluší každé ženě a také násobí ženskost. Stříbrné provedení ztělesňuje nádherný základ pro skvostný vltavín, který ze tvaru květeny září od samotného středu. Nedívejte se na to, kolik je vám let, tato něžná, stříbrná drobotina prostě sluší všem ženám.

Navíc vás hravá elegance rozzáří, osvěží váš vzhled a umaže vám hned několik roků, a to se podle nás rozhodně počítá, nemyslíte?! Stříbrné náušnice se zirkony a vltavínem prostě budete nosit ze všech nejraději! A nebyli bychom to my, aniž bychom si nevzpomněli na sladěnost našich šperků. V nabídce máme i stříbrný přívěsek se zirkony a vltavínem.

České šperky ze scény rozhodně nezmizely, jsou stále oblíbené. Těší nás váš zájem a budeme se těšit na návštěvu našich webovek a případný nákup.

 

Komentáře