Valentýnské dárky z lásky: Šperkem řeknete mnohé

ZB3200057_B

Patron všech zamilovaných je tady a pánům se opět naskýtá nesnadný úkol, kterým je vybrat správný valentýnský dárek. Říká se, že ani tak nezáleží na tom, co darujete, když to darujete z lásky, a tedy pod vlivem těchto příznivých emocí. Pokud však chcete svoji drahou potěšit tím nejlepším způsobem, darujte jí šperk, který mluví za vše. Motiv srdce k lásce patří a tak by tomu mělo být i na Valentýna. Připravili jsme si pro vás třpytivý tahák, a pokud se jim náhodou rozhodnete řídit, můžeme vám garantovat, že sklidíte úspěch a vaše vyvolená bude zářit radostí na všechny světové strany.

Srdce z bílého zlata rozzářené o diamanty

Pokud je vaše milá spíše na elegantní a decentní šperky, rozhodně nešlápněte vedle, když vsadíte na tento působivý přívěsek, který s sebou přináší něhu a možnost nošení nejen do práce, ale i na slavnostnější akce. V našem e-shopu Bohemia Garnet Jewellery si však můžete vybrat z pestré palety šperků s motivem srdce a s nevšední kombinací diamantů, které vévodí každému šperku s grácií a fenomenálním třpytem, jež je mimo jiné pro diamanty charakteristický. Pokud vám čirý odstín diamatu přijde příliš nenápadný, vsaďte na safíry, a to buďto v půlnoční modré nebo ve vášnivé červené. Kombinace bílého zlata s diamanty anebo safíry je hitem současné doby na poli luxusních šperků. Tato volba tudíž rozhodně nebude lichá a své osudové ženě – partnerce či manželce se jistě tímto darem nesmazatelně zapíšete do srdce a do vzpomínek.

Přívěsek "Srdce" z bílého zlata s modrými safíry - 040

Přívěsek "Srdce" z bílého zlata se 4-mi červenými safíry - 044

 

Dárek k Valentýnovi na vlně zásnub

V případě, že máte v plánu spojit dobré s užitečným a máte smysl pro romantiku, věnujte vaši drahé opravdu nevšední dárek a poklekněte před ní s úchvatným zásnubním prstenem. Už nyní si můžete být jisti, že na tento okamžik opravdu nikdy nezapomene, a o to vám samozřejmě jde.

Zlatý prsten s diamanty z bílého zlata - 040 (Au585)

Zlatý prsten s diamanty z bílého zlata - 048 (Au585)

Nejoblíbenější zásnubní prsteny jsou ty z bílého zlata, jež se drží již delší dobu na svém vrcholu. Hlavní pozornost však poutá právě diamant. Zásnubní prsten bez diamantu nebo jakéhokoli kamínku, by totiž nebudil ten správný dojem. Náročnější z vás jistě neodolají nejen jednomu centrálnímu diamantu, ale navíc hned několika, jež se objeví i po stranách prstýnku.

Zásnubní prsteny dodáváme v několika velikostech, před koupí však doporučujeme důsledně zjistit požadovanou velikost. Nejpřesněji vám k tomuto záměru poslouží návštěva klenotníka, který ženě přeměří prsteníček.

Opravdu skvostné kousky, které berou dech

Touží však vaše nastávající po originálním prstenu s velkolepým zdobením? Můžeme ji doporučit opravdu nevšední propojení drahokamů spolu s bílým zlatem. Nenechejte se zviklat zásadou, která je pro zásnuby typická. Vždy prsten vybírejte tak, aby ztělesňoval vlastnosti ženy a berte v úvahu to, co se jí libí. Protože ona tento prstýnek bude nosit celý život a nikdy ho nesundá.  Líbí se vaší drahé bohaté zdobení a průzračný třpyt diamantů ji tak trochu nudí, vyberte prsten, který kombinuje odlesky hned několika drahých kamenů. Z naší pestré nabídky si jisto jistě vyberete!

Zlatý prsten s diamanty a safírem - 055 (Au585)Zlatý prsten s diamanty a safírem, ze žlutého zlata - 056 (Au585)Zlatý prsten s diamanty, z bílého zlata - 004 (Au750)

 

Komentáře