Váš den D je tady aneb náušnice pro nevěstu

Blíží se váš svatební den mílovými kroky a právě proto, aby bylo v tento den všechno dokonalé a vy zářila na všechny světové strany, je důležité, aby působil sladěně nejenom váš účes se svatebními šaty, ale také aby se vzájemně se vkusem vám vlastní doplňovaly také vaše šperky. Pokud nemáte tušení, jaké šperky byste mohla pokládat za svatební, přinášíme tahák ze světa šperků, které vynosíte právě v tento velký okamžik v životě každé ženy.

9945_a

Takže zapomeňte na všechny starosti spojené se zařizováním svatby, uvařte si kávu, hoďte si nohy na stůl a pojďte načerpat inspiraci a zároveň se nechat unést světem nádherných šperků, které nám ženám ohromně sluší zároveň dokáží náš outfit proměnit v jedinečný klenot. Na své si přijdou všechny ženy, zaměřili jsme se totiž na cenově příznivé i luxusní varianty. Pojďte se na to tedy podívat spolu s námi.

 

Oliver Weber opět nezklamal!

Pokud si potrpíte na eleganci, která je navíc díky třpytu Swarovski křišťálům umocněna na druhou, tak tyto puzetkové náušnice vás dostanou po všech směrech. Disponují totiž vším, co od svatebních šperků každá nevěsta očekává. Pozornost vám ukradne centrální krystal, který je po svém obvodu v objetí drobných krystalků. Ve svatební den se na vás váš nastávající i vaše okolí nebudou moci vynadívat. Tyto náušnice pokládáme za šperk s vlastnostmi 4 v 1. Příznivá cena, elegantní vzhled, nádech umírněného luxusu a komfortní nošení. Tip: Čirý krystal se vám zdá nudný a tak nějak okoukaný? Náušnice Oliver Weber Autentic nabízíme v půlnoční modré a také ve vášnivě červené.

Obrázek (8472)

Pro něžné romantičky s hlavou věčně v oblacích nabízíme také tyto drobné náušnice ve tvaru líbivých srdíček s názvem Oliver Weber Adore. Naše zákaznice si také nemohou vynachválit náušnice Oliver Weber Blossom. Jsou – li vaše svatební šaty spíše ve stylu jednoduché elegance bez bohatého zdobení, můžete zazářit s těmito luxusními visacími náušnicemi Celebrity.

 

Obrázek (13448)

„Já se vdávám za tři týdny a po náročném rozhodování, kdy jsem si pořád nemohla vybrat ty správné, jsem vsadila na náušnice Oliver Weber Cosy. V horní části jsou posety drobnými kamínky vytvářející nádhernou zdobnou aplikaci, se kterou decentně kontrastuje větší krystal,“ svěřuje se spokojená zákaznice Klára (33), která se nemůže dočkat svého dnu D.

 

Když jste nadobro propadla diamantům

Diamanty miluje snad každá žena, a to naprosto bez výhrad. Tyto šperky se totiž rozhodně neokoukají a na špici budou pořád nehledě na módní trendy, které se často mění. Diamantové šperky jsou totiž evergreenem, jež se budou na výsluní zájmu vyhřívat napořád.

Náušnice z bílého zlata s diamanty  a černou perlou z Tahiti (Au585) 005

V případě, že byste pojala vaši svatbu k nákupu diamantových šperků jako skvělou záminku, tak s těmito náušnicemi rozhodně nešlápnete vedle. Říkáte si, že není dvakrát rozumné přistoupit k jejich pořízení zvlášť, když je veselka už tak spojená s narůstajícími výdaji? Nákup diamantových šperků můžete pojmout jako skvělou investici a také vzpomínku, se kterou se bude velmi úzce pojit váš svatební den, kdy jste stanula před oltářem po boku vašeho vyvoleného. Ostatně pokud milujete diamanty a máte před svatbou, tak tyto náušnice z vás udělají miliónovou nevěstu.

 

Náušnice z bílého zlata s diamanty "Srdce" (Au585) 007

Nádherně romantické jsou rozhodně tyto diamantové náušnice ve tvaru srdce, které je již po letech symbolem lásky. Potěší vás 14 – cti karátové zlato a jemný diamantový třpyt v horní části náušnic. Navíc je unosíte i po svatbě.

 

Nemůžeme opomenout také na milované perly, jež se jsou permanentně  v hledáčku žen a tak tomu bude již napořád. Ty, co upřednostňují klasiku sáhnou po sladkovodní perle, naopak ty, jež milují nevšednost a originalitu ve všem směrech, dají na krásu tahitské perly. Nad perlou jsou obě varianty zdobeny diamanty, což přispívá k dokonale luxusnímu vzezření a tím jej navíc umocňují.

 

V případě, že nedáte dopustit na barevné kombinace drahokamů s diamanty a chcete tak na svatbě strhnout pozornost na sebe, tyto diamantové náušnice zdobené granátem či safírem jsou tím pravým právě pro vás.

Ať už se ale rozhodnete pro jakékoliv šperky, neváhejte si váš svatební den užít se vší parádou. Je to přece jen jednou za život. Vykročte do manželství pravou nohou a dovolte šperkům, ať se třpytí na vaši cestu společným životem. Vaše Pěkné šperky.cz

Komentáře