Znamení horoskopu v obležení českých granátů – Nádhera!

Všechny milovníky granátů potěšíme opravdu báječnou zprávou, právě jsme do našeho sortimentu zařadili fantastické přívěsky s vaším znamením. Konečně se budete moci ozdobit rudým třpytem v kombinaci se stříbrem, jež elegantním přívěskům propůjčuje chladivou vlnu osvěžení. Stříbro je dnes oblíbené a také působí velmi mladistvě a jemně. 

Mistrné propojení šperkařského umění spolu s precizním výbrusem granátů

Výrobce Bohemia Garnet sází na tradici a kvalitní materiál a tento koncept se jim v oboru šperků maximální vyvedl, protože výsledné šperky vypadají luxusně, důmyslně a především elegantně.

Stříbrný granátový přívěsek (Štír) 044-11, (rhodiovaný)Stříbrný granátový přívěsek (Blíženci) 044-06, (rhodiovaný)

Na podzim jsme rozšířili sortiment o tyto autentické symboly horoskopu, kde jsou použity ručně broušené granáty, které jsou po té odborně zasazeny do stříbra. Díky rhodiování, což je povrchová úprava, se navýší nejen lesk spolu se třpytem, ale především dlouhodobá životnost daného šperku.

 Kouzlo granátů…..

Váš outfit zazáří, granátový přívěsek tak můžete nosit každý den, a to nejen na doma, ale především do práce. Šperk si však neváhejte vzít i na akci slavnostnějšího rázu, vsaďte na zdobnější outfit, o dokonalou finální tečku se za vás postará právě tento granátový přívěsek. Vaši pozornost upoutá stříbrný symbol znamení, který je orámován granáty, jež jsou poskládány do kruhu. Musíme ocenit také zvolení kontrastních barev jako je vášnivá rudá a chladná stříbrná.

…..pořád vede

Granátový přívěsek neváhejte pořídit mamince, sestře nebo kamarádce k narozeninám. Věřte, že jim vykouzlíte úsměv na tváři tak, jako už dlouho ne. My tyto granátové přívěsky hodnotíme na výbornou a nemůžeme se dočkat  dalších novinek značky Bohemia Garnet. My na granátové šperky prostě nedáme dopustit, jsou totiž skvostné a nadčasové.

Stříbrný granátový přívěsek (Býk) 044-05, (rhodiovaný)Stříbrný granátový přívěsek (Vodnář) 044-02, (rhodiovaný)

Komentáře